SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula, DT nr ∞

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
kebula
Haha, mnie tez sie podoba taka teoria Julietta, no to witamy w klubie! Mialam identycznie. Jak do lasu/na wycieczke w gory to chyba za kare. Meczylo mnie to i frustrowalo, ze trzeba tak dlugo lazic. Nie wiem dlaczego zmienilam podejscie.





Keb
Dokładnie tak miałam, podróżwałam zawsze bardzo dużo i uwielbiałam zwiedzać miasta, błąkać się uliczkami, odkrywać fajne miejsca, potem wyszukiwać renomowane restauracje i zasiadać w kawiarenkach No i wylegiwać się na plażach

Ale coś się zmieniło... Wczoraj przeglądaliśmy cuda natury blisko nas w internecie i nie mogliśmy uwierzyć, ile tego jest... Chcę zobaczyć WSZYSTKO !!! Aż trudno mi teraz uwierzyć, że wcześniej kompletnie mnie to nie interesowało Jak mogłam wcześniej tego nie zauważyć?

U mnie też się nic nie dzieje, centymetry stoją, CUN adaptuje się dość słabo, mam mało energii i pojawia się jakaś flustracja
Bez porządnego siłowego kilka razy w tygodniu ciężko cokolwiek ugrać...

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja zawsze lubiłem naturę i kontakt z przyrodą. Natomiast drażni mnie jak mam tą przyrodę odczuwać w tłumie ludzi - unikam takich miejsc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Tydzien bardzo przyzwoicie zaczety. Od treningu na silowni . oh, od razu lepiej jak sie ma caly sprzet, aczkolwiek jest sporo ograniczen: nie mozna przesuwac lawek i trzeba dezynfekowac kazdy sprzet (nawet zaciski, ktore zakladamy na sztange).
U nas wyglada to tak, ze sa okreslone limity w kazdej strefie. Na cala silownie moze wejsc ok. 10-15 osob, w zaleznosci od sali. Ja akurat mam czlonkowstwo w sieciowce, wiec oni maja rozne lokalizacje i rozna "pojemnosc".

Tak bylam zmotywowana, ze wyskoczylam na trening na rowerze....w ulewe , no ale trenio zrobiony. troche sie przedluzyl, wiec skrocilam serie i planki. Nastepnym razem podejde madrzej, co by nie spedzic pol dnia na silce.

DT nogi
4x
1a. HT 60kg x10 (w ostatniej serii juz wzielam hantle, bo te 60kg mnie przygniatalo.
1b. goblet sqt 17,5kgx10
3x.
2a. SG rdl 6kgx12-15 (w ostatnich seriach juz sie podpieralam, staralam sie utrzymac wolne tempo w fazie ekscentrycznej, wiec dlugo trwalo to cwiczenie.
2b. blugar 6kgx10
2x.
3a. uginianie podudzi z guma x15
3b. odwodzenie x15
3c. przywodzenie

plus troche plankow
plus rozciaganie gory

wieczorem jescze ok 1,5 h baletu.
10 k. krokow "odklepane",ale opaska mi sie urwala na treningu i nie "nabila" wszystkiego.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No to teraz wszyscy będą Ci zazdrościć

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Z jednej strony pewnie się nie zmieszczę na siłowni a z drugiej strony pewnie sporo osób i tak nie będzie chciało na początku chodzić. Ja tęsknię za sprzętem zwłaszcza że mi poszedł zacisk w jednym hantlu :p

A ten balet to jak ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
ja z jednej strony tęsknię do gotowych sztangielek i wyciągów a z drugiej wiem że mi dobrze robi ta zmiana sprzętu treningowego teraz. No może nie na wszystkie partie bo przysiady mi się źle robi - sztanga bez łożysk, krótka w dodatku, stojaki jak z papieru - strach że się połamią. Ale ogólnie robię teraz fajne ćwiczenia na plecy z drążkiem którego nigdy wcześniej w życiu nie używałem i wchodzi jak złoto. na klatkę mogę na maszynie poużywać większych ciężarów niż mój rekord życiowy na sztandze. Ogólnie całkiem fajnie mi się ten okres przysłużył jak na razie. Natomiast na siłownię wracam pierwszego dnia kiedy ją otworzą.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
mam podobne odczucia do Nighta - trenując w komórce oszczędzam sporo czasu i mąż też więcej ćwiczy a, że mu się przybrało trochę przez zimę to wiecie
Mam dosyć dużo sprzętu, więc generalnie wszystkie ćwiczenia, które chce mogę zrobić.
W sumie to się zastanawiałam czy w ogóle wrócę na siłownię jak otworzą. Na pewno pierwszy miesiąc to będzie masa ludzi i zapewne skończy się jakimiś zapisami na godziny, więc
Raczej na jesień dopiero zawitam na siłkę, teraz wykorzystam pogodę na rower/tenis/ogródek

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wydaje i się, że sporo osób wyciągnie takie wnioski

pytanie jak to się odbije na siłowniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Część osób która zainwestowała w sprzęt teraz pewnie nie wróci na siłownię - przynajmniej nie od razu. A sporo osób jednak ten sprzęt pokupowało. Mi jednak brakuje siłowni.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mi trochę brakuje, a trochę nie brakuje
tak jeste po środk gdzieś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa? :)

Następny temat

rzeźba na gumach i fitnessie

WHEY premium