SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula, DT nr ∞

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jednak to i tak mniejsze szaleństwo niż u nas.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a co w Polsce sie dzieje? bo niespecjalnie sledze

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Zamykają wszystko po świętach na czas ferii. Kwarantanna narodowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dokładnie - zamykają nas bo w Niemczech i na Słowacji jest źle. A my jak barany nie mamy własnego pomysłu to zamykamy w reakcji łańcuchowej .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
i wszystko dla naszego dobra co najważniejsze. A jak mamy inne pojęcie dobra to mandatami nam udowodnią że nie mamy racji .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Paatik podobno zamykają też całkowicie siłownie, fitnessy, sale treningowe nawet dla tych co się do zawodów szykują. Hotele i stoki to po to, żeby nigdzie na ferie nie jechać. Znowu dzieci żal, bo nie dość że do szkoły nie chodzą, kontakt z rówieśnikami ograniczony, to jeszcze w ferie muszą siedzieć w domu. Nie ma nawet jak się oderwać od tej chorej rzeczywistości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Właśnie doczytałam na wp, a juz miałam myśli aby od stycznia odwiesić Multisporta...
Ja się od 3 dni marzę i sprawdzam bo mam schizę, co chwilę ktos koło mnie zakażony... I zajadam te lęki i strachy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Nie no, nie przesadzajcie, u mnie jest podobnie. Tzn. bedzie, bo mielismy lekka odwilz, ale ze sprawa sie rypla w niemieckiej czesci to znow wprowadzaja ograniczenia.

No, jestem w drodze do Polski, wiec mam chwile na naskrobanie, co tam sie u mnie dzialo.

18/12/2020 (piatek)
sport: lyzwy
dieta: 3100 kcal (troche mnie ponioslo...)

19/12/2020 (sobota)
sport: deska (ale mnie umeczyla...matko boga...)
dieta: nieliczone

20/12/2020 (niedziela)
sport: silka: prawie ogarniam handstand! pochwale sie zaraz moim niestaniem na rekach, ale musze ogarnac jutuby.
wg moich obserwacji facetom jest latwiej nie tylko ze wzgledu na sile, ale wieksza powierzchnia dloni . takze trzeba dobrze rozsunac palce i uwazac na glowe- musi byc na rowno z barkami. Poza tym, imho, nauka szybcie idzie jak jestesmy do sciany odwrocone brzuchem, a nie plecami. No ale...to moje subiektywne przemyslenia.
dieta: nieliczone

21/12/2020
sport: jak mi styknie czasu to sie cos porozciagam na lotnisku
dieta: planuje 1500 kcal - malo ruchu no i w te 2 dni troszke sobie poszalalam, wiec sprobuje uciac. Bede albo w autobusie albo samolocie to bedzie latwiej nic nie kupowac.
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To jednak święta w Polsce. A nie czeka na Ciebie jakaś kwarantanna po podróży??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa? :)

Następny temat

rzeźba na gumach i fitnessie

WHEY premium