SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kebula, DT nr ∞

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 1361 Wiek 59 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26204
Kebus jesteś!!!

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
A no jestem
Weekend dosyc spokojny. Za pozno wstalam, zeby cos pocwiczyc.
W niedziele bylismy w gorach i tak dawno nie chodzilismy, ze myslalam, ze umre na 3 godzinnej trasie .

22.07. DT
1. podciaganie podchwytem 5x5
5 z "martwego punktu", 4 ze zwisu+ jeden z martwego, 2 z martwego+3 z wyskoku, 5 z wyskoku

tu bym sie chciala poradzic doswiadczonych: przez przypadek zaczelam sie podciagac z nogami jeszcze na boksie. W sensie, nie wisialam na drazku jak to zwykle mialo miejsce. Jakims cudem, w pierwszej serii z latwoscia poszlo 5 powtorzen. Pozniej mi sie tylko plecy szybko utyraly. Pasuje mi taka technika, bo wiadomo, mam lepszy wynik i wrazenie, ze progresuje, ale nie wiem czy ma to sens...ktos cos?

2. wioslowanie jednoracz 4x10(11 na prawa, slabsza reke)
20kg/20kg/22,5kg/22,5kg
ale w ostatniej serii juz musialam szarpac zeby zrobic 11 powtorzen.

AMRAP(OD) SANDBAG
Taaak, wiem. jak robie WODa to zawsze AMRAPem, ale to moj ulubiony schemat. Zainspirowalam sie innym. Ale tym razem to byl blad, bo to smiertelna kombinacja. Tu i tak w planie byl power snatch, ale ja go nie umiem.

1. sumo squat (21kg)
2. thrusters (9kg, 12kg) (21 kg nie dalam rady, strasznie ciezko sie kontroluje ten wor)
3. push press (ciezar jw)
4. power clean (21kg)
5. kb swing (16kg)
7. pompki
8. L-sit (zamienilam z awykolnych knees to elbow)
9. przeskok przez wioslarza z maksymalnie wyprostowanymi nogami

+ troche skakanki. jest juz lepiej, aczkolwiek frustruje mnie brak koordynacji przy krzyzowaniu rak
+ rozciaganie

od tego tygodnia licze kcal. Celuje w ok. 2000, ale jak mi sie nie uda, to trudno. Przejadam, jakos stracilam wizualne oszacowanie tego, co mam na talerzu (no dobra, bardziej w pojemniku), jeszcze dziele posilki z chlopakiem, ktory wolniej je (i ma wieksze porcje) i czekajac na niego biore dokladki.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607487
Keb w kalistenice podciąganie z nogami opartymi często jest polecane jako element progresji do zwykłego podciągania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
No jest to jakaś opcja na pomaganie sobie samemu w podciąganiu. lepiej tak niż z gumą jak dla mnie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
fantastycznie! Sam nie lubie podciagania z gumami, wiec idealni sie wpisuje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Z taśmą oporową trzeba umieć, sporo osób widuje jak się na niej buja przód tył

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Tzn, z tasma oporowa jest taki problem, ze ona pomaga nam na poczatku "sie wybic", a w koncowej fazie ruchu musimy sobie sami radzic, podczas gdy wiekszosc osob ma jednak problem z pierwsza faza ruchu. Mozna powiedziec, ze tak samo dziala rozbujanie sie, albo wyskoczenie do drazka, z tym, ze pozniej mozesz sie opuscic w bardziej kontrolowany sposob. jej uzycie ma dla mnie sens, jak robisz "static pull-up" czyli na tym drazku sobie wisisz, ale juz z podciagniety.

No i do mnie tez zawitaly upaly. Poce sie jak prosie, najchetniej bym zamieszkala pod prysznicem. Tak mi to dalo wkosc, ze chodze wymeczona jakbym dzwigala pustaki caly dzien.No ale trening trzeba bylo zrobic.

1. Push.press 4x10
25 kg, ale w sumie to moge sprobowac wiecej nastepnym razem.
2. wznosy bokiem stojac w pozycji bociana na bosu 4x15-20
fajnie, juz nie gibam

obwod "na brzuch"x 3x1min
1. spiecia
2 wznosy nog na lawce
3. wolny mountain climber

+ porzadny stretching. moze w koncu uda mi sie w przyszlym sezonie zrobic Bielmana.

tylko tak...nie wiem czy nie ogranicze aktywnosci, bo boli mnie lewa pieta. wczoraj rano kustykalam przez dobre 2 godziny, pozniej sie niby rozeszlo.
Robi sie ze mnie czlowiek kontuzja..

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 431
A ze skokiem stawowym wszystko okej?
Przepraszam, musiałam...





Zmieniony przez - Julu w dniu 2019-07-24 22:39:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Kogo ja tu widzę.
Dobry wieczór Aniu.
Bede zaglądał . Snapy czasami lukam ale nic niestety nie panimaju z nich

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Julu no w sumie...skakałam przez staw, ale chyba jest za duży, bo się prawie utopiłam...i pewnie przez to mam problemy ze ściąganiem w pięcie...

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dalej masa? :)

Wiecej