SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE PRZYSIADACIE..? WASZE WYNIKI ..!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Wiek: 30 lat
Waga: 75kg
Rekord...sami zobaczcie.

Gwoli wyjaśnienia - oglądając filmik jeszcze na siłowni miałem wątpliwości co do pełnej samodzielności wykonania siadu.Widać że kolega w białych spodniach władował dłonie pod końcówkę gryfu ale pytany przeze mnie przysięgał,że nawet nie dotknął gryfu. Dodatkowe wątpliwości rozwiał kolega który stał na przeciw mnie i powiedział, że żaden z asekurujących absolutnie nie pomógł. Wątpliwości nie pozostawił na szczęście asekurujący z mojej prawej strony więc...uznaję swój oficjalny rekord w przysiadzie taki,jak jest na filmiku
Wiem,że ciężar jeszcze niewielki i choćby do "forumowych", 60-cio parę kilogramowych 15-16 latków z kilkumiesięcznym stażem sporo kilogramów na sztandze mi jeszcze brakuję ale staram się jak mogę

http://pl.




Zmieniony przez - TEN-SHIN w dniu 2008-10-07 20:54:13

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
TEN-SHIN..troche cie potelepalo pod ta sztanga wynik jak wynik..wazne ze do przodu..gratuluje rekordu POZDRO

ps tez mam 3dychy na karku i co z tego? najlepszy wiek na szarpaczke z klamotami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
TeN bardzo ładny wynik i dobry siad ja sie moge teraz pochwalić bo skończyłem 5x5 i 140kg 5 razy przy wadzie nieco ponad 90kg(niestety waga spora ale zima idzie i człowiek wage łapie) w przyszłym tygodniu bede robił maxa to postaram sie mieć filmik... ps mój starz na przysiady to gdzieś tak od stycznia można liczyć ale ciagi robiłem wcześniej i to mi sporo dało.... a coo do tych 15 latków to ja już widziałem takie siady 2 cm w dół i do góry

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Dziękuję,Panowie, za motywujące opinie
Faktycznie nieco sponiewierało mnie pod sztangą bo ciężar jak na moje możliwości ogromny był.Miałem plan podejść pod 140-142,5 ale Senegroth doradził, żeby robić 145 i jak widać nie było najgorzej.
Mały666 - już nie pierwszy raz ktoś pisze,że 30-tka do doskonały wiek na dźwiganie i nie mogę się z tym nie zgodzić
Wyniki siłowe masz przeokrutne - Ekstraklasa jak dla mnie. Ja błąkam się póki co po okręgówkach

Brolka - 140x5 daje,na moje oko, ze 160kg na raz.No zależy jakie będziesz miał "przełożenie" na 1 powtórzenie.Zapodaj koniecznie filmik z rekordu!Połam sztangę!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Graty Ten. Myślę, że 145 było idealnym ciężarem(nie za mało, nie za dużo) na sprawdzian. Walka w RAW zawsze jest ale zrobiłeś swoje i wstałeś. Jeszcze raz gratuluję!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 388
Ja wstalem 170 bez zadnych guma bandarzy itp. uprawiam 2boj olimpijskii mam 17 lat... roznie to jest z waga ale chodze w kat.do85kg

Zmieniony przez - ooORafalOo w dniu 2008-10-18 19:33:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aktualizacja siadu RAW bo wiecej juz w tej metodzie nie bedzie:

200kg mi sie wstalo przy ~75kg







Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2008-10-20 23:38:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Kuba konkretnie

Twoje 260 w sprzęcie robi jeszcze większe wrażenie.

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8150
a tam gadacie na tego co to ponad 500 przysiadl ze w stroju co normalnie nie mozna taka jego federacja i szacunek dla niego. a ja uwazam ze nie powinno sie nawet bandazy uzywac i dlatego jestem w federacji piwnicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
TEN-SHIN tak jak mówiłeś 160 poszło ale filmiku nie mam bo nie miałen jak nagrać juz zaczołem znowu 5x5 po przerwie tygodniowej nawet założyłem temat z planem

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawy

Następny temat

Wybór treningu

WHEY premium