SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE PRZYSIADACIE..? WASZE WYNIKI ..!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
jeszcze 18lat
aktualnie cos ~200kg
staz ponad 2lata (nogi troche ponad rok robie)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
OwnaGe, moze i ludzie ktorzy nie cwicza biora i 100kg, ale moze tacy ktorzy sa usportowieni, waza cos kolo 85kg i na suwnicy gdzie bierze sie okolo 75% ciezaru ktory jest nalozony. Ogolnie jak z kumplemi sprawdzalem to tak to wygladalo: ja (18lat, nigdy nie cwiczylem nog, ale cwiczylem kiedys wyskok, ale pozniej pol roku obijania sie) robilem przysiad na jednaj nodze do konca bez problemow i wolna sztange wazaca 80kg ledwo co pocisnalem, kolega (troche usportowiony) 15 lat ze sztanga 40kg polecial na dupe, a kolega 18 lat(nic nie trenuje) ze sztanga 50kg nie mogl wstac. Wiec co, u mnie same antytalenty, czy tutaj same talenty? Chyba tak jak wszedzie- Kiedys kolega mowi ze cwiczy JUZ miesiac i bierze 70kg na klate. To mowie mu: "Chodz do mnie to zobaczymy...". Zalozylem mu 50kg i zdusilo chlopaka jak szmate. Ale jego wymowka byla najlepsza:"Wiesz, chory ostatnio bylem i mi spadlo...". No szkoda slow na takich ludzi ktorzy koloryzuja sobie zycie... A troche ich tu jest.

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Hehe nie watpie ze sporo ich jest , ale coz jest tez sporo osob, ktora daje rade mimo wszystko

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Mój kumpel bez treningu w mc podniósł w 150kg w martwym....wprawdzie z wózkiem, ale jednak Ale w siadzie 100kg nie mógł pełnego siadu zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moj kolega z bylej pracy z UK, Lee, podniósł w mc 250kg, na silowni byl 2-gi raz w zyciu , wiek 30 lat waga cos kolo 125kg, non stop ciezko pracuje a na klatke niecałą 100 tylko

a co do tego forum to prawda ze 95% ludzi sciemnia sam sciemniam bo na barki 60kg zza karku wzialem tylko 8 razy a nie 10 ale to taka lekka sciema w profilu, niestety wiekszosc ludzi podaje kosmicznie zawyzone wyniki, wiekszosc moich niecwiczacych znajomych ( kolesie 20-25 lat ) nie jest w stanie wycisnac na klatke powyzej 50% swojej wagi maja problemy z wejsciem na 4 pietro po schodach wiec o przysiadach juz niebede wspominal a tu na forum nagle sie znajduje 80% ludzi ktorzy na przysiad biorą +150 po 2 treningach hehehe a zapewne wiekszosc z nich 100 by wgniotla w ziemie

a co do tematu, ja wykonywalem tylko zwykłe przysiady, i chyba ze 2 razy hack-przysiady, teraz chce jakos dodac wiecej cwiczen na nogi , moze będzie siła bardziej szla

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ale trzeba wziąć pod uwagę, że do tego tematu wpisują się tylko Ci, którzy mają "jakiś" wynik. Raczej ktoś kto przysiada 50kg nie będzie się chwalił Choć macie rację, że spora część wyników jest przesadzona.

PS: Kamil niezły ten Twój kumpel

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2007-10-15 07:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
turowskib


ja gdy nogi robić zaczynałem to ponad 100kg na siad wziąłem

moj inny kumpel z którym miałem okazji troche trenować wziął ~130kg i to praktycznie na pełny przysiad(nogi moze wtedy z 4-5x robił w zyciu za nim maxa pojechał)

2ziom który na rowerze pół życia przejeździł też coś ~90-100kg na siad gdy zaczynał

za to dwóch pozostałych z którymi śmigałem - na początku tylko z 70kg :)



wiec roznie to bywa

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2007-10-15 19:06:10

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 822 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6242
do waszej dyskusji jak to jest z tymi wynikami dobra będzie ta ankieta:
https://www.sfd.pl/Dla_16_latków_ile_ciskacie_na_przysiad-t132387.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wiekszosc 16 latkow 140kg haha

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1689
A widzial ktos kiedys 16-latka siadajacego ze 140kg? Ja nigdy...

WszyscyRodząSieRówni.PóźniejszyStylŻycia,dietaIrozsądnyTreningKształtująCiało.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawy

Następny temat

Wybór treningu

WHEY premium