SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE PRZYSIADACIE..? WASZE WYNIKI ..!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1274
ja mam 15,5 roku staż na siłce to 7 miechów
wzrost:183
waga:73kg
mc:111kg*2
przysiad trójbojowy:99kg*1

tylko umnie to są treningi nóg pod wyskok przeplatamsiłe statyczną a potem dynamike siłową itd. obecnie robie przez 10 tyg siłe a jestem w 3 tyg ostatnoi w sobote tydzień temu poszło 99 kg w siadzie

JAK MYŚLICIE TO DUŻO JAK NA MÓJ WIEK STAŻ I CELE TRENINGOWE ITP.??

Kiedyś uczyłem się chodzić a teraz ucze się latać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
90packer musiałbym zobaczyć Twój przysiad na filmiku ale jeżeli przysiady wykonujesz tak jak napisałeś tj wstając dupa i nogi prostują się a w tym samym czasie plecy pochylają i wstajesz plecami to najprędzej wina słabych nóg i tyłka. W końcu organizm stara się wyeliminować z ruchu najsłabsze ogniwa i cała praca przechodzi na prostowniki. Oczywiście mogę sie mylić i może być jeszze kilka innych powodów twojej przypadłości. Pisałeś też, że możesz do połowy zejść a potem plecy Ci "przeszkadzają" - co masz na myśli? Możliwe, że słabo rozciągnięty jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Hmm, to trzeba widzieć. Niestety inaczej wytłumaczyć nie mogę. Pozostaje mi tylko zaprosić na mój dziennik, który ukaże się najpóźniej w początkach czerwca. Będę miał na co nagrać moje podejścia. A i jeszcze jedno może i nogi mam słabe ale i z plecami nie jest najlepiej, bo mi się ostatnio w mc niezły kociak robi i nawet wózek się pojawiły :-/ Generalnie muszę jak widać ostro pracować nad techniką

Trickster, jak ty ciężary zakładełeś, że ci wyszło 99 i 111 ?



Zmieniony przez - 90packer w dniu 2009-05-16 15:08:04

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wiadomo technika to podstawa. Ale z tego co piszesz o kocie w mc to wynika, że chyba ostatnio zaniedbałeś nogi i przez to mocne i chętne prostowniki przejmują całą fuchę. Czekam na dziennik i na filmiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Też mi się wydaje, że to wina słabych nóg, ale co ty z nimi zrobiłeś jak swego czasu chciałeś bić RP w siadzie i miałeś go mocniejszego niż martwy. Zarzuć filmik jak najszybciej, to Sene i inni skorygują ewentualne błędy i będziesz mógł szlifować technikę wtedy.

PS. A z @ to pewnie nie dotarł, w wolnej chwili się odezwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
Czyli jedno pewne, nie odpuszczać w siadach. Będę szlifował.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
siad typowo pod BB czyli sztanga jak najwyzej na karku i pewnie nie ma nic wspolnego z siadem do TS. Aktalnie jestem silniejszy bo po 4 ciezkich seriach na sownicy z ciezarem 600 kg potrafie jeszcze w 4 seri przysiadow usiasc 210/220 kg 8/10 razy w zaleznosci od dnia.








Filmiki sa z marca.

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2009-05-17 09:46:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
jestes niesamowity super genetyka i ciezka praca

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18861
rekord na 1 350kg





rekord w serji 335kg x2



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
no ladnie Daniel. Ile na treningu bez tych calych zabaweczek robisz ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podstawy

Następny temat

Wybór treningu

WHEY premium