SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVELINE - dziennik rekreacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja melduję ze wczoraj miałem tylko jeden z pięciu improwizowany posiłek a dziś już wszystkie pod linijkę gotowe do zjedzenia czekają. Tylko kaszę muszę dogotować do mięsa, ale to się robi samo i nie trzeba pilnować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Może bym dała radę po kilku treningach, ale i tak uważam, że do tej zabawy trzeba mieć to "coś", takie kocie ruchy jak u Ciebie, żeby to fajnie i lekko wyglądało Wtedy fajnie się to ogląda, a nie taki klocek drewna jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Zostałaś znienawidzona przez 90% kobiet za taką figurę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
e tam - to raczej powód do motywacji niż nienawidzenia
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
nightingal
e tam - to raczej powód do motywacji niż nienawidzenia


...nie powiedziała żadna kobieta nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
świetna figura ja też bym się chciała kiedyś na rurze spróbować ale raczej skręcę kark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Viki
Może bym dała radę po kilku treningach, ale i tak uważam, że do tej zabawy trzeba mieć to "coś", takie kocie ruchy jak u Ciebie, żeby to fajnie i lekko wyglądało Wtedy fajnie się to ogląda, a nie taki klocek drewna jak ja


Mam dokładnie takie samo podejscie - z tych samych względów nie poszłam nigdy na rurkę mimo, że korciło

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dajcie spokój z tym nienawidzeniem ale dziękuję za miłe słowa. Wiadomo jednak, że każdy u siebie widzi najmniejszą zmianę a otoczenie nie zauważa
Co do rurki to fakt, że pomaga mi doświadczenie w tańcu i mam tu na myśli tą estetyczną stronę wykonywania ruchów. I nie ukrywam jestem trochę dumna z tego, że jak się już nauczę czegoś to umiem dopracować ruch. No i oczywiście trochę to trwa - nie zawsze jest tak, że od razu zrobię albo że od razu to wygląda ładnie.

Poniżej kilka zdjęć








2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
I taki szybki spis wczorajszej diety, bo nie uzupełniłam:
- sałatka (sałata, pomidor, ogórek, oliwki, feta, oliwa), bułka z dynią
- zamówiłam obiad - ziemniaki, pierś z kurczaka grillowana, warzywa
- banan
- kiełki, tofu, ryż, warzywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IronWoman-cel-motywacja-działanie

Następny temat

Czytałam, widziałam, słyszałam - polecam

WHEY premium