SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVELINE - dziennik rekreacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przecież nie jesteś przyspawana już na zawsze do tego typu treningów. Przyjdzie czas i poczujesz taką potrzebę - to zmienisz na "cięższy". Mi tam też coraz mocniej chodzi po głowie, żeby zrobić redukcję aż w okolice 90-93 kg i postartować sobie w maratonach mtb (to taki mój plan ciągle odkładany na kiedyś). Na razie jednak przeważa frajda z cieżarów i ich dokładania - więc trzymam się jeszcze głównie tego.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Eve ja ostatnio stwierdziłam, że ćwiczenia bez obciążenia są teraz dla mnie dużo trudniejsze niż kiedyś. Nie potrzebuje już dużych ciężarów, żeby się zmęczyć czy poczuć, że ćwiczę. Myślę, że na tym etapie dużo daje odpowiednie czucie mięśniowe i znajomość własnego ciała. Do tego techniki, które potrafią utrudniać ćwiczenia, a których czasem używamy podświadomie, jak np. tempo czy izometria. Coś, co dla innych wygląda na lekki trening, dla osoby ćwiczącej może być naprawdę konkretnym treningiem. Zresztą od dużych ciężarów też trzeba czasem odpocząć. Czasem po prostu ciało potrzebuje odpoczynku i lżejszej formy aktywności. Najlepiej robić to co lubimy i co nam sprawia przyjemność a do tego słuchać organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ev., nikt od Ciebie nie wymaga, żebyś rzucała ciężarami wciąż i zawsze, żebyś ledwo wychodziła z treningów. Dla nas (będę mówić w imieniu grupy, jeśli ktoś się nie zgadza, to proszę o priva ) i tak zawsze Twój poziom będzie pro, niezależnie od ciężaru i treningu. Do odpoczynku masz prawo jak każdy człowiek, a weź też pod uwagę, że nie odpoczywasz na kanapie tylko na sali treningowej, ćwicząc coś, w swoim mniemaniu, lżejszego niż przywykłaś.

Tak samo jak z każdego najlepszego treningu można zrobić kichę, tak "zabijaniem się" nie zabijesz chociażby tego stresu, który się Ciebie trzyma. Oddychaj

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mis ale ja się nie tłumacze przed Wami
Mi to akurat daleko do tego co myśli internet. Do cieŻarów nie wrócę nigdy. Może nigdy nie mów nigdy, ale póki co nie planuje i raczej nie biorę w ogóle pod uwagę.
Bardziej sama przed sobą ubolewam, że narobilam bałaganu z własnym zdrowiem tylko dlatego ze nie jestem na tyle silna zeby zmierzyć się ze swoim życiem ot co a ze Lubie z Wami tu siedzieć to tez co nieco pisze. I tak Was wszystkich tu kocham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ev., daleko mi do myślenia, że się tłumaczysz Mam podobne zdanie, a wpisy tego typu odczytuje jako chęć wywalenia czegoś z siebie. Każdy może, zawsze, w każdy sposób

Czekam na siłonośne wspólne wino

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Eve

Dopiero teraz obczajam Twój nowy dziennik Jak dla mnie możesz pisać o fizyce kwantowej a i tak czytać będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
misworld

Czekam na siłonośne wspólne wino


To weźcie mnie ze sobą - bo jak procenty to ja zawsze chętny, szczególnie w dobrym towarzystwie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Jestem za to kiedy ustawka?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
I ile wina zabrać lub innych trunków - bo to też kluczowa sprawa .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja jestem bardziej niż za!
Czas, ilość alko i miejsce są nam tylko potrzebne

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IronWoman-cel-motywacja-działanie

Następny temat

Czytałam, widziałam, słyszałam - polecam

WHEY premium