SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Olki ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
Ja te placki polubiłam tak, ze codziennie wręcz MUSZĄ być na śniadanie, a i chłopu i teściowej smakują więc i Tobie powinny Daj znać!

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Z pewnością poinformuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
A mam jeszcze pytanie co ze słodzikiem? Ladies nie używają?

słodzików najlepiej nie używać, a przynajmniej ograniczać. Ale jak zrezygnujesz ze sztucznego dosładzania to szybciej odzwyczaisz się od słodkiego Poza tym słodziki, mimo że bez kalorii, mogą powodować taki sam wyrzut insuliny jak cukier. Chociaż tak naprawdę to trudno do końca ich uniknąć, bo chociażby są w odżywkach białkowych. Jednak odżywka przynajmniej spożywana jest w jakimś celu, a dokładanie sobie samego słodzika- to chyba tylko w celu nabierania kiepskich nawyków

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytam, i sie dziwie: dlaczego niby nie mozna smazyc na oleju rzepakowym? ma duzo omega3 i nadaje sie do wysokich temperatur

i co do mleka: roznie bywa, z wiekiem tolerancja maleje, ale zalezy u kogo, jogurty i sery przerobione przez bakterie sa dobrze przyswajalne, poza tym ser zolty jest bardzo dobrym zrodlem wapnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Oveja thx
rum01 olej rzepakowy rozpada się w niżej temperaturze niż np. smalec,wytwarzając w ten sposób rakotwórcze substancje.Dlatego powinien być używany na zimno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Micha z dziś : 1800 kcal = g B/T/W= 130/85/130



+ Warzywa: marchew,papryka

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-02-25 20:51:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olej rzepakowy jedynie nie nadaje sie do dlugotrwalego albo wielokrotnego smazenia, wiec nie pisz takich rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Tak czytałam.Jeśli jestem niekompetentna,to poczekam dodatkowo na opinie kogoś bardziej obytego w tej kwestii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5035
s.m.p.a. napisał:
smażenie smalec ew olej rzepakowy rafinowany
reszta do polewania

góra-forte napisał:
Do smazenia stale(maslo lub smalec) ALbo olej kokosowy lub rzepakowy z 1-wszego tloczenia. Te oleje plasuja sie na 1-wszym meijscu.
Smazyc wogole nie mzona na wielonienasyconych....Czyli np.olej z pestek winogron.




Chyba można na rzepakowym

Zmieniony przez - 123456987 w dniu 2012-02-25 22:42:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja ci sprzedam patent do plackow owsianych Utrzyja jablko, wez z 5 gram masla, najlepiej klarowanego (wiecej nie trzeba) i usmaz do miekosci to utarte jablko i podsyp cynamonem. Taki musik jablkowy cieply, z tymi plackami jest mega z gruszki tez mozna, np. z wanilia (tylko nie z cukrem waniliowym ani wanilinowym)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam i wiem ,że mi się uda :)

Następny temat

Dieta proszę o opinie i ewentualną korektę

WHEY premium