SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Olki ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
hahahahahha xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Miska z trzech dni:












Dziś:

Warzywa : papryka,marchew,cebula,kalafior,bakłażan
Przyprawy: zioła
prowansalskie,sól,pieprz,cynamon
Płyny: woda


Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-18 21:43:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
W piątek miałam robić trening B.Chciałam,żeby ktoś pokazał mi parę ćwiczeń.Niestety laska sama była na recepcji i nie bardzo mogła mi pomóc.Coś tam mi pokazała i poleciała bo ludzie przychodzili.Nie wiedziałam co mam ćwiczyć.Byłam zła I w efekcie zrobiłam mieszankę ćwiczeń-większość z treningu dla początkujących,a z Treningu A -przysiad ze sztangą na plecach i przyciąganie drążka wyciągu dolnego.Na koniec 20 min aerobów.

Trening z wczoraj - 17.03 :

C1. prostowanie nóg w siedzeniu - 2s x 15 x 14 kg
C2 wznosy z opadu - 2s x 15
A. Przysiad ze sztanga na plecach - 2s x 15 x 27 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra - 2s x 15 x 22 kg
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki - 1s x 15 x 15 kg
1s x 15 x 20 kg
D. plank
+ 20 min aeroby

A.Pierwsza seria ok.Druga od 8 powtórzenia już ciężej Musiałam między przysiadami robić 2s przerwy.
B.Tak jak w A w drugiej serii gorzej i też musiałam robić 2 s przerwy od 10 powtórzenia.
D.Nie wiem ile sekund...mało..15-20s. Tylko nie wiem ile razy mam to robić-raz?? czy serie 2 x 15? Ja zrobiłam sobie 3 powtórzenia bo krótkie były.

POMIARY :

Pomiary:
21.02 - łydka-30,6 ; nad kolanem-36 ; talia-64 ; udo naj.- 50,5 ; bic-22

3.03 - łydka-30,6 ; nad kolanem-36 ; talia-64 ; udo naj.-51,7 ; bic-22,8

10.03-łydka-31 ; nad kolanem-36,4 ; talia-65,5 ; udo naj.-52 ; bic-23
18.03-łydka-30,5 ; nad kolanem-36,5 ; talia-64 ; udo naj.-51,4 ; bic -22,8

Jestem załamana tymi pomiarami Licząc moje treningi od przyjścia na forum minął miesiąc ,a u mnie nie ma żadnych zmian na lepsze.Jedynie na gorsze.Udo grubsze,talia stoi Spadło tylko od wcześniejszych pomiarów,ale wody musiałam nabrać.W stosunku do startu-tylko gorzej. Kompletnie nie rozumiem dlaczego tak jest.Może powinnam zejść z kalorycznością na 1600 ? Za 2 miesiące mam klasową wycieczkę nad morze i miałam nadzieję,że jakoś będę wyglądać.Ale nadzieja mi znikła



Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-18 22:00:44

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-18 22:02:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Miska z dziś : 1800 kcal , g B/T/W = 130/85/130




wAZRYWA : papryka,marchew,cebula
Przyprawy : cynamon,sól,pieprz
Płyny : woda

Liczę,że ktoś mi pomoże.

Dziś znowu napuchłam,uda zgrubły.
Jutro siłownia.
Po za tym jest beznadziejnie

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-19 22:15:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Olcia ale Ty nie masz z czego chudnąć. Masz bardzo ładną sylwetkę. Musisz się tylko trochę ujędrnić,
napuchnięciem się nie martw, ono jest tylko chwilowe, za kilka dni przejdzie i nie ma nic wspólnego z tyciem.
Ćwicz sumiennie i będziesz miała ładniejszą sylwetkę za 2 miesiące,
nie zawsze spadające obwody idą w parze z ładną sylwetką
i nie zawsze ładna sylwetka idzie w parze z malejącymi obwodami.

NIe odchudzaj się na skórę i kości, bo tylko sobie rozwalisz metabolizm i za 2 lata będziesz ważyła 10kg więcej, poczytaj wspomnienia innych dziewczyn. U połowy problemy z nadwagą zaczęły się po tym jak zupełnie nie potrzebnie zaczęły się odchudzać. Bądź mądrzejsza o ich doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Puchna - znaczy pracuja! Nie przejmuj sie, ja jak sie ogladam po ciezkim treningu to mam czasem tak opuchnieta dupe i uda, ze hoho - ale ja sie z tego smieje Przyjdzie taki moment, ze bedzie mniej tluszczu, poprawi sie ukrwienie i nie beda Ci juz uda tak mocno puchnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Agak ja nie chcę odchudzać się na skórę i kości.Ale jednak chciałabym aby uda były chudsze.Wiem,że nie da się schudnąć miejscowo.Jak zacznie lecieć tłuszcz,to po całości,ale to chyba dobrze,że tłuszcz leci.Nie chciałabym tracić mięśni tylko tłuszcz spalić.A tego mam dużo po wewn. stronie ud.Takie flaki.Na zdjęciach tego nie widać.Moje nogi w ogóle mi się nie podobają i bardzo źle się z tym czuję.Moje zapotrzebowanie wynosi 1860.Więc na 1800 ciężko aby leciało.
Chciałabym wyglądać szczupło i dziewczęco.I pozostać w swoim rozmiarze.Spalić tłuszcz i mieć umięśnione ciało.Większość dziewczyn,kobiet tutaj ćwiczących ma MOCNE uda.Nie grube,ale mocne,dość masywne.Takie nie są w moim guście.Nie chce tym nikogo obrażać bo nie to mam na myśli,ale każdemu co innego się podoba.Chyba nie ma w tym nic złego...
Dodam parę zdjęć poglądowych ,jak mniej więcej chciałabym wyglądać.Wiem,że to nie jest takie hop siup,ale chcę trenować i osiągnąć zamierzony cel.















Co do tych nóg na zdjęciach,to wolałabym trochę grubsze.Te są trochę przy chude.
Mam nadzieję,że nie zostanę posądzona ,że chcę wyglądać jak szkielet,bo to jest nieprawda.

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-20 19:34:20

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-20 19:35:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Sluchaj mloda: ja tez mam przywodzace uda wiszace, ale jestesmy kobietami i taki urok nasz, ze zbiera nam sie tam wlasnie i z tamtad najdruniej sie pozbyc, cierpliwosci. To jakie bedziesz miala uda determinuje ksztalt miesnia - jedni maja takie, drudzy inne ale nie sadze, zeby twoje mialy byc duze. Ciesz sie, ze brzucha nie masz Jak Cie to pocieszy to powiem Ci tak: w porownaniu do bioder i reszty nog, mam taki udziec, ze nie moge kupic dzinsow ani innych spodni: bo jak uda mi sie je przeciagnac przez uda to spadaja mi z dupy i chodze z rowkiem na wierzchu Jak sie nie podoba to polecam zamiast nastepnych portek kupic spodnice/sukienke olowkowa albo taka powyzej kolana - nic nie widac, a jak dupka wieksza to nawet lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Miska z dziś




Warzywa : papryka,cebula,marchew,bakłażan
Przyprawy : oregano,cynamon,sól,pieprz
Płyny : woda

TRENING : miał być B,ale nie było znowu komu pokazać.

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach -1s x 15 x 27 kg
1s x 15 x 32 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra - 2s x 15 x 22 kg
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki - 1s x 15 x 20 kg
1s x 15 x 25 kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu - 1s x 15 x 14 kg
1s x 15 x 21 kg
C2 wznosy z opadu - 2s x 15
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) 2 x ? mało

Dziś drugi raz w życiu jadłam bakłażana.Pyszny
Pobiłam mój rekord w dobowym spożyciu jajek -9

Przedwczoraj mama zakazała mi kupować mięso:'-(:'-( Powiedziała,że nie będę marnować---> wycinam żyły ze schabowego i odcinam wierzchnią białą warstwę tłuszczu. W ogóle o wszystko się czepiała :'-( O jajka,bo za drogie,a podrożeją więc będę musiała przestać kupować.O paprykę bo droga...też powinnam przestać kupować.Mam jeść to , co tanie.Beznadzieja :'-( Nie wiem co począć...


Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-20 22:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Miska:



Warzywa : papryka,cebula,marchew,brukselka,kalafior
Przyprawy : oregano,cynamon,sól,pieprz,zioła prowansalskie,rozmaryn,bazylia
Płyny : woda







Warzywa : marchew,brukselka,kalafior
Przyprawy : oregano,cynamon,sól,pieprz,zioła prowansalskie,rozmaryn,bazylia
Płyny : woda

MIĘSKOOOO

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-22 21:47:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam i wiem ,że mi się uda :)

Następny temat

Dieta proszę o opinie i ewentualną korektę

WHEY premium