SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Olki ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
Olciak jesteś pewna, że wiesz ile jesz? mi tez sie wydawało, że wiem ile zjadam kalorii do puki tego dokładnie nie policzyłam i bardzo się zdziwiłam, że po pierwsze jadłam sporo mniej niż mi się wydawało i niż powinnam, oraz że proporcje B/T/WW były delikatnie mówiąc kiepskie...dlatego zachęcam do dokładnego policzenia miski na potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
A tak wql to w sklepie nigdy nie widziałam oleju kokosowego extra virgine.Kupię go w sklepie ze zdrową żywnością?? Aisha czasami liczyłam i jest ok.Nie zaniżam w głowie kcal ;p A BTW to mam kiepskie, co widać po jadłospisie powyżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Czesto w takich sklepach jest olej kokosowy, ma ładnie pachnieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
za 2 tyg.będę miała okazję odwiedzić taki sklep,to sobie zapodam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Sama zmiana ilości B/W/T jest tylko sposobem na zdrowie żywienie, polepszenie samopoczucia dla Twojego ciała. To co najbardziej może wspomóc Twoją sylwetkę, to zapewne sama wiesz -głowa. Wszystko jest w środku i dopóki nie zmienisz swojego nastawienia i nie zaczniesz akceptować siebie i swojego ciała, ciężko będzie Ci utrzymanie pracy nad swoim wyglądem i zdrowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Wiem o tym doskonale.Ale to nie jest takie łatwe i nie stanie się to w miesiąc. Ale wiem też jak było ze mną 2 lata temu czy rok temu.Teraz jest o niebo lepiej.Wierzę,że będzie jeszcze lepiej.Na ten moment nie jest aż tak źle.Nie podobają mi się moje nogi,ale chyba każdej dziewczynie się coś w niej nie podoba.Nie świruję z tego powodu,ale gdy się napcham jedzeniem,to trudno wtedy czuć się dobrze z samym sobą. No,ale chodzę na siłownię i mam nadzieję,że kiedyś poprawię moją sylwetkę ;) Lekarz na najbliższe 2 tyg.zabronił mi chodzić na siłkę z powodu kolana,ale ja poszłam dziś i ćwiczyłam tylko ręce i brzuch ,nie obciążając nóg w ogóle.Więc kolanko ma się dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ja na twoim miejscu jednak spróbowałam zawalczyć tutaj. Po co masz się szarpać i błądzić po omacku w nadziei, ze może kiedyś coś się uda. A jak się nie uda, to się rozczarujesz i zapchasz jedzeniem na pocieszenie. Jeżeli zechcesz to tu na forum będziesz miala wsparcie i dziewczyny tak cię poprowadzą, że będą efekty. A może akurat to cię wciągnie i zastąpi inne obsesyjne myśli, które masz.

Olej kokosowy widziałam w Piotrze i Pawle, w ogóle fajne tam mają stanowisko ze zdrową żywnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dzikie ryby najłatwiej dostac mrozone a łosoś dziki jest bardziej suchy (zwłaszcza po rozmrozeniu) niz hodowalany, a w temacie
tłuszczu juz wspominałam, to dla ciebie niezbędna rzecz by pomóc ciału porócic do zdrowia

Zmieniony przez - obliques w dniu 2012-02-16 18:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Tak,tak:) Po to tu jestem bo chcę coś zmienić.I mam nadzieję,że mi się uda. Co do ryb,to jutro podskoczę do rybnego i kupię sobie łososia czy coś.Mają tam kostki (łososia) 100-130g.I można zamówić też świeżego,ale jest baaardzo drogi. Masło w domu jest,bo się używa do chleba. Chciałabym wiedzieć dlaczego tłuszcze roślinne odpadają i dlaczego mam ograniczyć mleko do minimum?? Ser żółty też odpada?;/ I jeszcze co do diety...ja mam tak,że jak coś mi bardzo posmakuje,to ja mogę jeść to codziennie.Nawet przez rok.To źle?? Teraz mam tak z frytkami z piekarnika.Robię sobie je na obiad.Kroję ziemniaki,polewam olejem i do tego przyprawy i zioła.I mam obiad,który uwielbiam;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ogrniczyc a nei wyeliminować, chodzi o to by nabiał nie był twoim podstawowym źródłem kalorii i białak tak jak teraz jest ani to bialko szczególnie wartościowe, ani ten nabiał tez. Świrze surowe mleko od krowy wypasanej ma wartość, to co sprzedają przerobione w sklepie to tylko może uczulić a nie wyżywić. Wszystko co jesz powinno ci dostarczać maksymalnie dużo wartości i patrz z tego punktu widzenia. Jemy by być zdrowi a nie by sie napełnić pustymi kaloriami.
Same ziemniaki nie sa obiadem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam i wiem ,że mi się uda :)

Następny temat

Dieta proszę o opinie i ewentualną korektę

WHEY premium