SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Olki ;)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 770 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8188
no napinasz całe ciało, łącznie z brzuchem i pupą jak ja puszczam brzuch to sylwetka się krzywi i pupson mi leci w dół... i plecy się wyginają...

Inspiration exist, but it has to find you working

http://www.sfd.pl/kama_redukcja_/_powrót_do_formy-t895608.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
5.Prostowanie tułowia na ławeczce - to jest to samo.
a ty wykonywałaś wiosłowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Wiosłowanie?? a wiosłowanie to nie jest B2 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Micha z dziś : 1800 kcal , B/T/W = 130/85/130




Warzywa : marchew,papryka,cebula,kalafior
Przyprawy :cynamon,zioła prowansalskie,sól,pieprz
Płyny :woda

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-14 22:01:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
Micha z dziś:




Warzywa : papryka,marchew
Przyprawy :cynamon,zioła prowansalskie,oregano,bazylia,sól,pieprz
Płyny : woda

Jutro trening,a nuki cały czas bolą

Zmieniony przez - olciak94 w dniu 2012-03-15 22:36:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
dzięki Twojemu problemowi z plankiem, rozwiązał się i mój co prawda nie mam go w zestawie ćwiczeń, ale sie zastanawiałam co to i się okazało, że robiłam to często na pilatesie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image033.gif

jak masz problem jak wykonywać ćwiczenia to zajrzyj tu http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Widze, ze mlodziez nie doceniania potegi wujka google
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3079
B2 robiłam właśnie tak.I na yt podpisane to jest jako wiosłowanie.
Kittie ja wszystkie ćwiczenia sprawdzałam w wujku google ,ale niektóre ćwiczenia mają różne nazwy :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
No coz, taka uroda internetu, ze kazdy moze sobie wypisywac co mu do glowy przyjdzie nawet jezeli z rzeczywistoscia to ma niewiele wspolnego A co do gwiazdorzenia na silowni: ja mam mniej-wiecej stala publike w postaci 3 bezzebnych jegomosci z tatuazami wygladajacymi jak by je niewidome dziecko kreda na murze nabazgralo zastanawiam sie czy nie poradzic sie ich, w jaki sposob osiagaja stan takiej relaksacji umyslowej, jaka czesto przedstawiaja ich twarzyczki niezmacone zadna mysla...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam i wiem ,że mi się uda :)

Następny temat

Dieta proszę o opinie i ewentualną korektę

WHEY premium