SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Golombex

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
czas coś skrobnąć ;d
czwartek totalny off dieta trzymana, piątek z rana poszedłem na iłownie zrobiłem lekkie fbw ciężary oscylował w granicy 50-75% CM.
Dzisiaj tj, sobota ostatni mecz w sezonie.
Ogólni michę trochę zaniedbałem podczas tego tygodnia ;d ale od poniedziałku ruszam z nowym planem i z dietą dopiętą na 100% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Powodzenia na meczu - strzel coś - tylko nie tak jak Glik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Nie udało się strzelić ;/ i do tego niestety 3:0 w ryj... Było zakończenie trochę się nażarłem i wpadło trochę alko ;p

Nie wiem czy dotrwam do końca konkursu, ponieważ jest temat gry w 4 lidze lub nawet w drugiej, do tego jednak trzeba poświęceń i pewno siłownia zeszłaby na drugi plan. Zobaczymy co z tego wyniknie.


Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-11-17 16:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
W drugiej lidze polskiej - tj. trzeciej klasie rozgrywkowej w Polsce?
Jak tak możesz próbować - to ryzykuj - raz się żyje, nie będziesz miał potem wyrzutów, że nie próbowałeś. Takie jest moje zdanie. Można widzieć gdzie mgółbyś się zaczepić - w jakim klubie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
jeśli lubisz grać w piłkę i jest jakaś szansa rozwoju to dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Póki co otwarty jest temat 4 ligi i to jest pewne co do tej drugiej to nie jest i nie wiem co to by mógł być za klub.
Kocham grać w piłkę od bajtla gram ok 10/11lat już gram. Z drugiej strony zakochałem się w kulturystyce, która w parze z piłką niestety nie idzie ;p

Teraz wiem że będę musiał zmienić całkowicie trening, odżywianie i suplementacje. Jeżeli już pójdę do tej 4 ligi to chcę być na dobrym poziomie by być może pnąć się wyżej i wyżej :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Ułożyłem sobie mniej więcej w głowie jak będą wyglądać treningi przez najbliższe tygodnie.
Będą oparte o CF, interwały, wstawki biegowe(dynamika) i technika z piłką. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia na nowej drodze życia
Może niedługo dostaniesz powołanie do kadry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzięki Freak ale to nic pewnego :] jak nie wyjdzie to nie będę płakać ;p trzeba zapyerdalać ;]



Zacząłem zabawę zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Jeżeli wyjdzie będę zadowolony jeżeli nie wracam do kulturystyki xD

1 trening rano:

Javorek complex

Przyciąganie sztangi do brody
High Pull
Przysiad ze sztangą na barkach + wycisk
Dzień dobry
Wiosłowanie

Wszystkie ćw po 6 powtórzeń, 3 obwody z 30kg obciążenia.

Co do kompleksu to jest jazda, na początek spokojnie z obciążeniem i objętością dlatego taki mały kompleksik.

2 Trening:
Bieganie ok 5km, tempo zmienne raz trochę szybciej raz wolniej, ogólnie wyższe niż zwykle ;]

Jutro 2 treningi: rano ćwiczenia na drabince koordynacujnej +



- SFD Econo V2 - 31g
- OmegaMarine forte(omega 3,6,7,9): 5kaps
- Garlicin - 5kaps
- Flexit - 10gr

ta omega to taka na przetrwanie kiedyś Ojcu wcisnęli a że jej nie brał to ja skorzystam. Garlicin koniec nie chciało mi się pieprzyć więc od razu 5 kaps ;d



o dużo za mało jak na 2 treningi :] Jutro dorzucę do michy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Jestem już dzisiaj po wszystkim co miałem zrobić. Planowo miały być 2 treningi wyszedł jeden ;d.
Nie mogę odnaleźć motywacji do treningów, to nie to co kiedyś gdy biegałem za piłką jak głupi ;/.

Zrobiłem dzisiaj jeden trening po południu:
30 min zabawy z piłka(przeważnie żąglerka)
Potem od razu poszedłem biegać.
Biegam w okół stadionu Górnika, więc jedno okrążenie było na przemian marsz z biegiem a drugie po lekkim rozciąganiu coś ala interwały:
Sprint(ile sił), truch i powtórka, wyszło takich 7 serii.
Masakra, to już nie te czzasy kiedy miałem żelazną kondycje... :] Czas jednak do niej powrócić.

Micha:
Nie liczyłem ale wpadło tego trochę:

Placek owsiany, jabłko
Pierś z kuraka makaron
Piers z kuraka, chleb żytni, oliwa
Pierś z kuraka makaron, jabłko
Serek wiejski, ser camembert, oliwa(to jeszcze zjem :P)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kalikstat

Następny temat

Dziennik Gawlak

WHEY premium