SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Golombex

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Mam to samo. Coś namotali, na potreningu też gorzej :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 30

Cały dzień przesiadziałem - nic nowego od tygodnia ino siedze.. juz mnie to wqrwia.



Brak



Brak




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 31

Niedziela trzeba było odpocząć xD Kurva w ostatnim czasie wyskoczyło mi tyle syfów co nigdy, na klacie, gębie ... masakra jakas.



Brak



Brak



Nie liczyłem kcal dzisiaj nie chciało mi sie ;p

1. jaja, chleb zytni, warzywa,
2. Karkówka(w jakiejś chvjowej marynacie...tzn niezdrowej.) mizeria, ziemniory
3. Zupa rybna z łosoiem(mojego dziela) brzoskwinia
4. twaróg, warzywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Golombex

Niedziela trzeba było odpocząć xD Kurva w ostatnim czasie wyskoczyło mi tyle syfów co nigdy, na klacie, gębie ... masakra jakas.



Testosteron działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Właśnie się zastanawiałem czy to nie od tych zastrzyków :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Jakie zastrzyki? :p Mnie też często wysypuje. Zwykle jest to zależne u mnie od jedzenia, głównie od kethupu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dostałem zastrzyki zeby nie nabawić się zakrzepu :]
No nie wiem może to od dużej ilości nabiału ostatnio jem go dużo... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 32



Dzisiaj trochę się po podciągałem xD zrobiłem łącznie 20 serii: 10 serii nachwyt, 5 neutral i 5 podchwyt :].

Nachwyt
10/8/8/8/8/7/8/8/7/7

Neutral
9/8/7/7/6

Podchwyt
8/7/7/7/7




Brak



W ostatnim posiłku śladowe ilości łososia więc nawet go nie wpisuję:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorzuć może cynk+ witaminy z gr. B, powinno pomóc.
Ja stosuje maść od 3 dni jak pomoże to Ci podam nazwe . Na razie jakąś poprawe widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Jakis rok temu też stosowałem żel i jakiś tonic pomogło teraz musiałbym skoczyć do apteki i się zaopatrzyć. Jak co to możesz dać znać przyda się na pewno :]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kalikstat

Następny temat

Dziennik Gawlak

WHEY premium