SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Golombex

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
No nutella jest zayebista, wczoraj opedzlowałem do konca :P

Słodzik tak samo biore najtanszy wiadomo ze to aspartam i jest to sama chemia ale nie uzywam go tak jak mrcross napisał garsciami a kilka tabsów. Stevia zaś jest naturalnym słodzikiem z rośliny więc to juz lepszy wybór ale faktycznie jest droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 10





Mecz 70 min.
Zakończył się dla mnie kontuzja niestety... nie wiem dokładnie co jest ale boli jak jasna cholera ;/
Dokładnie boli mnie w okolicy kostki i trochę wyżej, noga napuchła i ledwo chodzę ból nie do zniesienia. Wczoraj po meczu myślałem że to będzie tylko chwilowe(wiadomo noga rozgrzana i nic nie czułem dzisiaj masakra....)

Spyerdolilo mi to wszystkie plany na dzisiaj i pewnie przyszły tydzień :(

Wqurwiony jestem i tyle :(




- Wpc protein plus v2 - 35gr po treningu
- Fitmax bcaa + cytrulina - 20g: podzielone na przed meczem i w przerwie.
- Carbomax - 65g po treningu piłki

Brak witaminek już o nich nawet nie myślałem wczoraj.




Po meczu wylądowałem na urodzinowym grillu, oprócz kawałka tortu wpadła sałatka i kawałek piersi, po za tym nic więcej.
Przed snem oyebałem do końca nutelle może nie całe 100gr.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Pewnie Ci się noga podwinęła, i jakieś skręcenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Nie to była walka o piłke noga w noge i poszło mi po polcach, ból ogromny w całej nodze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Oby tylko siniak i obicie, bo jak coś z samą kością to nie najlepiej...
Póki co zrób jakiś okład - może będzie trochę lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
boli cholernie raczej siniak czy obicie to to nie jest. Nie ide do lekarza bo właduję mi to w gips a to mnie nie urządza. Póki co chodzę w stabilizatorze, który dobrze usztywnia nogę. Okłady robię z lodu tam gdzie mam spuchnięte.

Z gorszych wiadomości to znowu odpadają treningi w piłkę i na siłowni nogi ... tak miałem wszystko już poukładane i teraz znowu dvpa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojj... Kuruj się Gołąbku! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzięki :) Przyda się bo nie wiem ile to potrwa ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 11


Kawał wypiski dzisiaj. Napiszę tylko to że samopoczucie do dvpy, dzisiaj totalny brak ogarnięcia pod każdym względem.
Jutro poćwiczę trochę w domu a we wtorek już uderzam na siłownie, muszę tylko znowu zmodyfikować plan :/



Brak



Brak



Chvjowa nie zjadłem nic dziś konkretnego ale też nic nie zdrowego więc nie było tak źle. Dużo owoców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Byłeś u lekarza z nogą, czy póki co domowe sposoby?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kalikstat

Następny temat

Dziennik Gawlak

WHEY premium