SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Golombex

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44652

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340


Wczorajszy trening:

Eight Complex:
Wiosłowanie x 8
Zarzut ze zwisu(w oryginale rwanie)
Przysiad przedni x 8
Wyciskanie żołnierskie x 8
Przysiad tylni x 8
Dzień dobry x 8

Nie ogarniam tych ćwiczeń typu rwania. high pulle zarzuty itp, to nie moja bajka. Dlatego dzisiaj zrobiłem normalny trening:

Klata + triceps

Wyciskanie szt-k skos +
Wyciskanie szt-k płaska
Butterfly
Rozpiętki skos +

Wyciskanie wąsko
Odwrotne pompki
Francuz leżąc za głowę

Fajnie się ćwiczyło, prawie po 2 tygodniowej przerwie, siły trochę spadło. Pompa na klacie mega, jedyne co to butterfly chvjowo wyszedł, rozpiętki to tylko sztangielki/linki.
Tricesp podstawowe ćw zrobiły b. dobrą robotę, mimo nie dużych ciężarów triceps ładnie spuchł.

Jutro jadę na sparing do drużyny 4rto ligowej, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak nie wyjdzie to zostaje w okręgówce i robimy mase xD



- SFD Econo V2 - 40g
- OmegaMarine forte(omega 3,6,7,9): 5kaps



Jako że ćwiczę jak leszcz xD nie umię zmobilizować się do trzymania porządnie michy ;/ jem zdrowo żadnych czitów.

Dzisiaj poszło:
Placek owsiany
Pierś, makaron
Pierś, chleb żytni, mizeria
Tarta szpinakowa(z działu sfd)

między posiłkami: mleko 250g, świeżo wyciskany sok z marchi i jabłka.



Sorry za ostatnio małą aktywność ale jak pisałem nie umie się zmotywować bez ciężkich treningów siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
na krosfita się nie przerzucasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
nie ;d jakoś nie zrzucił mnie z nóg. Jako dodatek do treningu ok ale nie jako podstawa ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dobra, zdecydowałem co dalej z moją karierą piłkarską :D

W piłkę będę grał dla przyjemności(i dla zarobku, co prawda nie dużo ale zawsze coś). Praca, po wakacjach na studia i jeszcze jedno podejście na policję.

Także czas powrócić do ciężkiego piz*ania żelastwem i do dobrej diety;] Zacznę na spokojnie od poniedziałku wszystko dopięte na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
To żeś sobie życie rozplanował

PS który ty jesteś rocznik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dobrą drogę wybrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Rocznik 92 :]
Trzeba coś ze sobą zrobić i jakoś wyglądać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Wczoraj byłem na siłowni zrobiłem plecy i biceps jeszcze intuicyjnie, dzisiaj ułożę plan i zaczynam od jutra pełną para.

MC 4x10
Drążek 4s
Wiosło podchwyt 4x10
Wiosło półsztangą jednorącz 4s
szrugsy sztangielkami 4s

Uginanie z supinacja 3s
Uginanie sztangi leżąc na ławce skośnej 3s

Micha wczoraj wzorowo trzymana, dzisiaj lekkie popuszczenie :D pójdzie kilka kawałków ciasta ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzisiaj luźny dzień bez treningu(byłem na siłowni ale tylko potowarzyszyć ;]). micha jak pisałem luźna i to za luźna xD
Placek owsiany, ziemniaki mięso ze skrzydeł indyka mizeria, 4 kawałki ciasta xD, mizeria xD nie wiem jak na tym przeżyłem dzisiaj xD

Od jutra już wszystko na 100% trening jutro będzie nóg. Jutro wrzucę mniej więcej jakim planem będę leciał najbliższym czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Plecy:
1.MC rampa 10
2.Podciąganie nachwyt 4s
3.Wiosłowanie podchwyt 3x10
4.Wiosło jednorącz półsztangą rampa 15
5.Szrugsy sztanga 3x20
6.Wyprosty tułowia 2x20-25

Klata:
1.Pompki na poręczach RAMPA 6
2.Wycisk hantli na skosie dodatnim z supinacja RAMPA 8
3.Wycisk ściskający RAMPA 10
4.Rozpiętki RAMPA 10

Triceps:
5.Wycisk wąski rampa 10
6.Pompki w podporze tyłem 3x15
7.Francus rampa 10

brzuch: unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s, russian twist 2s

Barki:
1.Military Press rampa 8
2a.Unoszenie przodem
2b.Unoszenie Bokiem
2c.Unoszenie bokiem w opadzie 3x12-15
3.Podciąganie linki wyc. dolnego do brody 4x12
4.rotacja wewnętrzna, rotacja zewnętrzna 3s

5.Uginanie z supinacja 3x12
6.Uginanie o kolano 3x10
7.Uginanie sztangi modlitewnik 3x15

8.Uginanie nachwyt + podchwyt

Brzuch: Unoszenie wyprostowanych nóg leżąc/scyzoryki 3s, Allaszki 3s

Nogi:

1.Przysiad rampa 12-10-8-6-6\
2.Wykroki 3x12
3.Syzyfki 4x15
4a Prostowanie 3x10
4b Uginanie 3x10
5.Mc na sztywnych rampa 12
6.żuraw 4s
8.Wspięcia siedząc 3x40-50
9.Wspięcia stojąc 3x10

Brzuch 2x w tyg.
Aero 3x w tyg.

Nic nadzwyczajnego prosty plan, same podstawy może w końcu zrobię któryś plan do końca. Akurat teraz treningi w piłkę są rzadziej(przerwa) to będę mógł bardziej skupić się na siłowni. Aero po każdym trenie z wyjątkiem po treningu nóg ;]

trening klaty zerżnięty z art'a Roniego. Plecy małe modyfikacje, jako 1wsze ćw. MC, potem dopiero drążek. Wiosło jednorącz półsztangą(muszę odpocząć od hantelki bo już za długo nią robiłem), ściąganie podchwytem pierwszy raz bd robił. Szrugs sztangą(sytuacja podobna jak przy wiośle trzeba dać inny bodziec).

Barki to nic szczególnego, rozmyślałem nad wyciskaniem hantli w siadzie ale zostałem przy MP. Nogi nie było dużo do myślenia na czwórki 4 ćw, 3 na dwójki. Mam zamiar ruszyć w końcu z ciężarem w siadzie bo już mnie wkvrwia po takim czasie mieć 80kg w ostatniej serii.

W czasie planu mogą się zmieniać ilość serii i powtórzeń. Zamierzam skupić się dokładnie na technice, obniżyć ciężar, spowolnić negatyw.


A wrzucam dziś bo spać mi się nie chce xD


Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-11-25 21:46:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kalikstat

Następny temat

Dziennik Gawlak

WHEY premium