SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Golombex

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ten trening z ćwiczeniem przewodzącym to od Antka? Jak oceniasz ten sposób treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Tak sposób jest zaciągnięty od Antka ale dużo o nim nie mogę powiedzieć. Trening robi się bardziej wymagający dla danej partii, robiłem w ten sposób nogi z ćw na dwójki i powiem że było ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Kali a co do tej metody to zamierzam ją przetestować w najbliższym możliwym czasie :)

Dzień 27

K***ica mnie już łapie od siedzenia w tym domu, ruszyłbym na siłkę a tu chvj... Codziennie to samo, rano nauka potem cwiczenie, obiad i cały dzień przed kompem chvj moze człowieka strzelić. A do tego mam przeczucie że ten gips chvja mi da.



Takie coś dzisiaj wymyśliłem(bo co tu wymyślić):
Podciąganie nachwyt 3s
Podciąganie neutral 3s
Podciąganie podchwyt 3s
Pompki z nogami na podwyższeniu 3x30
Podrzut sztangielki siedząc 2x15
Unoszenie sztangielki oburącz siedząc 3x12
Uginanie z supinacją+uginanie młotkowo+ uginanie sztangielki oburącz 1s: 10x12+10x10+10x20
PRostowanie w opadzie(2 serie)+wyc. francuski sztangielki oburącz 1s: 10x12/10x10/10x??
+ Rotatory: No money(3serie) i rotacja zewnętrzna stojąc(2serie)

3 dzień podciągania z rzędu i już odczuwam jego skutki :] Podciąganie neutralem strasznie mi się podoba i do tego fajnie wchodzi, ogólnie podciąganie to moje ulubione ćwiczenie mimo że nie jest moją mocną stroną.

Przy ćwiczeniach na rotatory mocno odczuwałem lewy bark, więc dobrze że zacząłem je ćwiczyć mam nadzieję że pomoże mi z tym bólem i będę mógł wykonywać kilka innych cwiczeń.



Brak.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17141
Golombex
K***ica mnie już łapie od siedzenia w tym domu, ruszyłbym na siłkę a tu chvj... Codziennie to samo, rano nauka potem cwiczenie, obiad i cały dzień przed kompem chvj moze człowieka strzelić. A do tego mam przeczucie że ten gips chvja mi da.


Dawaj z gipsem na siłke dlaczego w wakacje uczysz się rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Poszedłbym ale po pierwsze rano siedze z siorka, po drugie mam trochę daleko a do auta nie wsiąde :P Uczę się rano bo najlepiej wchodzi, a wakacji nie mam tylko chorobowe :P Mam do 13 więc wykorzystuję ten czas żeby nauczyć się tych pytań i mieć później spokój i tylko powtarzać bo jakj wróce do pracy to czasu nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 28

Odpocząłem dzisiaj, plecy już czuć po 3 dniach z rzędu podciągania się:P
Rano byłem na badaniu krwi musiałem zrobić do klubu. Babka musiała kuć mnie 2 razy bo z jednej żyły mi nie poleciało xD
Po tym kuciu łapa bolała, więc i tak dobrze że zrobiłem przerwę.



Brak



Brak



Na jutro mam kawałek mięsa z jelenia, będzie na 1 posiłek na spróbowanie :O nawet nie wiem co to za część :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Dzień 29





1.Podciąganie nachwyt szeroko 4s
2.Podciąganie neutral 4s
3.Podciąganie podchwyt 3s
4.Pompki z nogami na podwyższeniu 4s
5.Unoszenie boczne wylewające 3s
6.Unoszenie przodem 3s
7.Zottman curl 2s
8.Prostowanie w opadzie
9. No money 2s
10.Rotacja zewnętrzna stojąc 2s

Taki o to trening. Podciąganie robi się powoli moim ulubionym ćwiczeniem ;d Nachwyt i neutral coś pięknego, szkoda że na siłce publicznej u mnie nie ma uchwytów do podciąganie neutralem. Unoszenie boczne wylewające pierwszy raz robiłem i jest zayebiste niby tylko mała modyfikacja w postaci ruchu nadgarstka a już robi to ogromną różnice. Zottman curl dzisiaj przypomniałem sobie o tym ćwiczeniu, w następnym planie włączę to ćwiczeniu :]


Brak



w 2,3 i 4 posiłu analogicznie po ok 200g, 150g, 40g udźca z sarny :P nie znalazłem nigdzie wartości więc nawet nie wpisywałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Skąd wytzasnąłeś udziec sarny? Polowanie było?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Nie ojciec dostał(bo mu obiecał xD) od kumpla który w nią przyebał :D więc trzeba było zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
kurva od 2 dni mam problem z logowaniem sie na sfd...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik kalikstat

Następny temat

Dziennik Gawlak

WHEY premium