SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny [110kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88891

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Płeć

Mężczyzna

Cel

redukcja wagi, forma na lato

Waga

110

Wzrost

188 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

22-25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca trzy zmianowa (4h na nogach i 4h na siedząco), pakowanie worków (~1kg) do kartonów, kartonów na palety.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x tydz siłownia, bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

lekkie nadciśnienie, niedoczynność tarczycy (aktualne wyniki: TSH: 3,740 norma 0,27-4,20; Ft3: 6,13 norma 3,10-6,80; Ft4: 17,73 norma 12,00-22,00)

Stosowana lub planowana suplementacja

omega3, berberyna, D3+K2, magnez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Heja ho .
Dawno nie pisałem, jakoś nie było weny. Muszę trochę nadrobić fotkami, choć nie robiłem codziennie i nie ma wszystkiego.
Treningowo wszystko ok, gorzej z wagą/wymiarami, bo waga leci w dół, a wymiary stoją w miejscu. Muszę podbić od poniedziałku kalorie w DT o jakieś 200 i zobaczymy.
Aktualnie wyglądają tak:
DT: 3200
DNT: 2800
Cardio 4x 20 min.

Fotki:
1.Zapiekane gnocchi z mozzarellą i warzywkami.
2.Zapiekane ziemniaki + kurak z mozzarellą i surówka.
3.Domowy chleb.
4.Omlet bananowy ze słodkim twarogiem.
5.Placuszki twarogowe + babka ze świąt.
6.Ciasto francuskie + ogórki/musztarda/ser żółty/wędzony kurak
7.Na ostatnim zdjęciu kilka wypieków, które dostaje z pracy + dwie sałatki z halloumi i łososiem . Jakość wyrobów jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie, chleby na zakwasach, mąki bio, przykładanie uwagi do każdego procesu w wytwarzaniu tych dobroci przekłada się na smak. Ten mój chleb to tak biednie wygląda w porównaniu .













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68447
Miło znów widzieć Twoje wpisy.

Wypieki z piekarni może czasem są bardziej wymyślne, ale nie ma z nich takiej satysfakcji.
Własnoręcznie upieczony chleb, nawet jeśli wygląda jak zwykła buła, ma wyjątkowy urok :).
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Dzięki tym prezentom nie musisz się martwić o źródła węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Weekend kulinarny .
1.Bułki z sałatką halloumi.
2.Ziemniaki z kielbaską i kefirem.
3.Zapiekanki z burratą + "fikuśna" sałatka z ogórka.
4.Kaszka manna z serkiem i owocami + drożdżowka.
5.Ziemniaki z kiełbasą i fasolka.
6.Domowe lody bananowe.
7.Naleśniki z twarogiem i truskawkami.














2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
.










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Pull
-face pull 3x15
-ściaganie wyciąg górny wąsko neutralny chwyt 2x10
-wiosłowanie hammer 2x10
-ściaganie linki jednorącz brama 2x12
-szrugsy z hantlami siedząc 2x12
-odwodzenie leżac na tył barków 3x12
+20 min cardio

Dieta 3400
1.Grzanki ze srem.
2.Placuszki owsiane polane mlekiem skondensowamym.
3.Zapiekanka z ciasta na pizze z mielonym indykiem, papryką, pomidorami i mozzarellą.
4.Płatki z pitnym skyrem.













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Że Ci się chciało wycinać te sprężynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Łapy
-Wyprosty linki wyciag gorny 3x12 tempo 3010
-California press 3x10
-Wyprosty linka w opadzie 2x10
-Uginanie jednorącz na bramie 2x12
-Uginanie w oparciu o kolano 2x10
-Uginanie młotkowe hantli 2x8
-bidr dog 3x15
-kicksy 3x15
+Cardio 20 min.

Dieta 3400.
1.Omlecik bananowy z twarogiem.
2.Szejk owsiano-bananowy z wpc.
3.Pyzy z mięsem.
4.Serniczki.
5.Bajgle.










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Heja ho ,
znów długa przerwa od wpisów... Kiedy chciałem napisać to zawsze coś wypadło i tak odkładałem aż do dziś. Teraz muszę nadrobić .
Treningowo wszystko ok, choć od zeszłego czwartku nie trenowałem, bo mnie choróbsko dopadło. Kompletny brak sił, kaszel, szum w uszach. Kaszel i szumy jeszcze mnie męczą. Siły wróciły i pewnie uderzę już na trening w poniedziałek. W ogóle będę zmieniał siłownie i na początku będzie ciężko mi się odnaleźć gdzie co jest, ale damy radę.
Kontynuując tematy zdrowotne to kręgosłup się odezwał. Dwa tygodnie temu musiałem przewalić paletę z workami mąki (25kg) i na drugi dzień miałem zdrętwiałą lewą stopę - nie całą tylko 1/4 (od dwóch małych palców w kierunku kostki). Do dziś się to utrzymuje, cały czas jest zdrętwiała, ale już coraz mniej, a w zeszły weekend chwyciło też łydkę, ale puściło. Ogólnie, po skończonej pracy bolą plecy między łopatkami. Ta sama historia co w tamtym roku.

Byłem u neurochirurga, oczywiście prywatnie i z dobrymi opiniami na necie. Mam się nie przejmować, podobno przeciążyłem kręgosłup nosząc te mąki, a drętwienie stopy ma samo przejść. Jak plecy będą dokuczać to zarejestrował mnie na zastrzyk w kręgosłup pod koniec czerwca. Z jednej strony mnie uspokoił, ale z drugiej spodziewałem się czegoś więcej płacąc 300 zł za wizytę... Chociaż trenować pozwolił, nawet zalecił.

W środę uderzyłem też do fizjo. Zrobił obszerny wywiad, posprawdzał mnie z każdej strony, jakieś czary mary z kręgosłupem robił i na drugi dzień plecy nie bolały w practy. Zlecił jedno ćwiczenie na duoballu. Powiedział, że pod drugiej wizycie powinno przejść. Ogólnie, bardzo dobre wrażenie zrobił i w porównaniu z tym fizjo do którego chodziłem w tamtym roku to całkiem inna liga. Trenować też pozwolił.

Teraz to co tygryski lubią najbardziej. Fotki jedzonka .
1.Frytki + kurak w panierce i mizeria.
2.Chlebek + brioche pudding + bezy.
3.Nuggetsy + różne warzywa w oleju sezamowym tj. Szpinak, fasolka, ogórek, marchewka.
4.Ryż + udka + sałatka z pora.
5.Kanapki
6.Pinsa
7.Bread pudding z chałki + lody.
8.Ziemniaki ze schabem i chorizo.
9.Kanapki.
10.Grillowanie.
11.Bliny na zakwasie.
12.Pierożki gejoza z mięsem.
13.Ucieramy placek z truskawkami.
14.Pizza.
15.Naleśniki z serkiem i truskawkami.
16.Smazony ryż z cieciorką curry.
17.Bananowiec ala tiramisu.











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza - odpuszczenie na 2-3 dni po 2 miesiącach

Następny temat

Dodawanie kalorii masa

WHEY premium