SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny [110kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88895

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Płeć

Mężczyzna

Cel

redukcja wagi, forma na lato

Waga

110

Wzrost

188 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

22-25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca trzy zmianowa (4h na nogach i 4h na siedząco), pakowanie worków (~1kg) do kartonów, kartonów na palety.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x tydz siłownia, bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

lekkie nadciśnienie, niedoczynność tarczycy (aktualne wyniki: TSH: 3,740 norma 0,27-4,20; Ft3: 6,13 norma 3,10-6,80; Ft4: 17,73 norma 12,00-22,00)

Stosowana lub planowana suplementacja

omega3, berberyna, D3+K2, magnez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Barbórka dziś była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Hejo .
Jakoś nie było w tym tygodniu weny na wpisy.
Treningowo prawie wszystko ok, odpuściłem piątkowe nogi, bo coś jeszcze w kolanie czułem nie "teges".
Będę musiał zmienić trochę schemat jedzenia, bo zacząłem nową pracę i wstaje o 3. W końcu nie będę się zmuszał do pracy, bo zahaczyłem się w piekarni rzemieślniczej .
@DJ_DoDo jak długo przyzwyczajałeś się do tak wczesnych pobudek ?

Co do dalszego masowania:
Wagowo/wymiarowo bez zmian, już można powiedzieć, że od połowy marca, a w tamtym tygodniu uciąłem 10 min cardio na 4x25 min.
Chyba podbije kalorie w DNT z 2800 na 3000, w DT bez zmian (3200 kcal) do tego wywalić jedną sesje cardio? W skali tygodnia będzie lekki plus. Czy w DT podbić o 200, a DNT bez zmian? Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Jeżeli masz czas na robienie cardio w takiej formie i takim czasie to bym już go nie zmniejszał, 3-4 sesje po 20-25 minut bym zostawił na poczet tego żeby więcej móc zjeść, żeby organizm miał większą pulę makroskładnikow z których może korzystać i sobie wybierać, no i też kwestia dbania o serducho także można też zmniejszyć do 4x20 to w kontekście tygodnia masz ucinke o 20 minut
Co do pobudek o 3 to nie wiem nawet ile mi to zajęło, po prostu się przestawiłem i próbuje jak najwcześniej chodzić spać, tam się udaje, raz nie. Raz idę z ogniem na trening, a raz podmęczony, ale jestem człowiekiem zadaniowym więc po prostu jak takie coś sobie wrzuciłem to nic się dla mnie nie zmienia prócz tego że w drugiej połowie dnia zaczyna się otumanienie i zmęczenie kwestia tylko czy będzie to o 13 czy o 19 jeżeli masz możliwość drzemki w ciągu dnia to nie masz o co się martwić, bo mi jak się udało zdrzemnąć w tym okresie dwa razy po 15 minut to do wieczora baterii wystarczyło już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Dzięki! Tak zrobię jak piszesz z cardio. Teraz już tylko węgle będę podnosił.
Co do drzemek to u mnie to nie przejdzie, bo później ciężko mi zasnąć.
Weekendowe jedzonko.
1.Croissanty.
2.Ziemniaki + kotlety sojowe z buraczkami.
3.Zapiekane placki z ziemniaków + mięsiwo + sałatka z rukoli i jabłka + chia.
4.Japońskie pankejki.
5.Zupa ogórkowa z ziemniakami.
6.Podsmażone ziemniaki + mięso z wczoraj.
7.Naleśniki z twarogiem i truskawkami.
Weekend ziemniakowo-naleśnikowy .












1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ale fotki żarła
Co do drzemek i spania.... Powstajesz o 3 to zobaczysz co się po południu dzieje z organizmem i Ci się zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
PUSH
-Maszyna rozpiętki 3x12 tempo 3010
-WL skos dodatni smith 2x12
-Hantle wyciskanie płaska 2x10
-Brama ściąganie linek z dołu 2x12
-Wyciskanie żołnierskie 2x12
-Wznosy boczne z hantlami siedząc 3x15
-Wznosy w przód na linkach 3x12
-plank 3x max
-Hallow body 3x max
+20 min cardio

Dieta 3200 kcal.
1.Reszta naleśników z wczoraj.
2.Szejk (banan, mleko, płatki owsiane, wpc). Mała zmiana w jadłospisie, wprowadzam szejki .
3.Ryż z mięsem + zupa ogórkowa.
4.Chleb z kielbaską.







1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18136
Pull
-face pull 3x15
-ściaganie wyciąg górny wąsko neutralny chwyt 2x10
-wiosłowanie hammer 2x10
-ściaganie linki jednorącz brama 2x12
-szrugsy z hantlami siedząc 2x12
-odwodzenie leżac na tył barków 3x12
+20 min cardio

1.Kanapki.
2.Placki bananowo owsiane.
3.Ziemniaki z mielonym.
4.Płatki owsiane na mleku z wpc, kukurydziane i banan.











1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Niby zwykłe płatki kukurydziane A taką chęć mi narobiły gdzieś mam schowane po szafkach jeszcze parę paczek różnych płatków to muszę je znaleźć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza - odpuszczenie na 2-3 dni po 2 miesiącach

Następny temat

Dodawanie kalorii masa

WHEY premium