SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny [110kg]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88821

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Płeć

Mężczyzna

Cel

redukcja wagi, forma na lato

Waga

110

Wzrost

188 cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

22-25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca trzy zmianowa (4h na nogach i 4h na siedząco), pakowanie worków (~1kg) do kartonów, kartonów na palety.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x tydz siłownia, bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

lekkie nadciśnienie, niedoczynność tarczycy (aktualne wyniki: TSH: 3,740 norma 0,27-4,20; Ft3: 6,13 norma 3,10-6,80; Ft4: 17,73 norma 12,00-22,00)

Stosowana lub planowana suplementacja

omega3, berberyna, D3+K2, magnez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18117
Wszystko jasne, dzięki wielkie. Swoją drogą już zaczynałem się martwić, tyle przepisów się tu pojawiło, a Ty nie komentujesz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
samurajksw
Wszystko jasne, dzięki wielkie. Swoją drogą już zaczynałem się martwić, tyle przepisów się tu pojawiło, a Ty nie komentujesz .

Ciężki okres miałem pod koniec roku... Bardzo ciężki, w sumie to nie zwalnia, ale przyzwyczajam się do tego i uczę organizować w nowej rzeczywistości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18117
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży .

Czas na małe podsumowanie, trochę przedłużonej w czasie redukcji. Zacząłem w okolicach lipca, ale trenowałem w domu. Nie mogłem trenować na maksa, bo nie chciałem przeciążyć kręgosłupa, z którym borykałem się przez pół roku. Uderzyłem do @TomQ-MAG po indywidualny plan treningowy, zapisałem się na normalną siłownię w połowie października i do dziś trenuję bez problemów. Można powiedzieć, że tak naprawdę trenuję od października.

Trochę cyferek:
Waga: 87kg - 77;78kg
Pas: 90cm - 82;83cm
Biodra: 101cm - 95,5cm
Udo: 60cm - 55cm
Klatka: 97cm - 97cm
Biceps: 37cm - 36cm
Kalorie: 2500
Trening: 4x tydz + 4x 50m cardio + 1x 30 min tabata + codzienne spacery 5-10k kroków.

Teraz rozpoczynam nowy rozdział masowy, mam nadzieję, że bez żadnych problemów zdrowotnych jak w tamtym roku.
Od poniedziałku lecimy z roztrenowaniem przez tydzien/dwa i ustaleniami w powyższych postach.
Dość biadolenia. Czas na fotki. Nie zrobiłem jak to na początku wyglądało, dopiero w październiku. Różne światło jest i ciężko mi wyłapać jakieś zmiany w sylwetce.


















Zmieniony przez - samurajksw w dniu 2023-01-14 10:51:04
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Wygląda dobrze, jakbyś ogolił sweter to byłoby więcej detali widać, to zawsze robi dużą różnicę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18117
Ten sweter to 70% tego dzięki czemu moja dziewczyna ze mną jest. Pozostałe 30% to te małe bicki.

Dieta 2500 kcal.
1.Nocna owsianka z malinami i kvarkiem.
2.Swojski obiad, ziemniaki z kiełbasą i cebulą.
3.Kanapki z chleba rwanego, pszenno-żytni. Polecam.














1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
samurajksw
Ten sweter to 70% tego dzięki czemu moja dziewczyna ze mną jest.


To rozumiem, że nie ryzykujesz rozstania i do zoo jej nie zabierasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Efekty redukcji tkanki tłuszczowej, bez wątpienia bardzo zadowalające. Nie tylko pod kątem pomiarów obwodów ciała, ale również widoczne na zdjęciach. Poziom tkanki tłuszczowej jest na tyle niski, że przejście do budowy dobrej jakości mięśni będzie dobrym rozwiązaniem. Teraz aby tylko udało się utrzymać regularność treningów, oraz trzymać się zaleceń żywieniowych, przynajmniej w 80 procentach, a bez wątpienia widoczny będzie dalszy progres w kształtowaniu sylwetki, jak i też wyników siłowych na treningu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 192 Napisanych postów 629 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18117
DJ_DoDo
samurajksw
Ten sweter to 70% tego dzięki czemu moja dziewczyna ze mną jest.


To rozumiem, że nie ryzykujesz rozstania i do zoo jej nie zabierasz


Raz byliśmy i nie widziała nic ciekawego. Na szczęście.

Dziś pół godzinki i po treningu. Można powiedzieć że się dobrze rozgrzałem.

Dieta 2700 kcal.
1.Naleśniki z twarogiem i truskawkami.
2.Kasza pęczak + pulpety z indyka.
3.Pierogi ruskie. Wczoraj robiliśmy i zostało.
Mącznie dziś, mam nadzieję, że M-ka nie będzie krzyczeć.














1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Takich pierogów to jeszcze nie widziałem
Dziwne masz te truskawki do naleśników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68328
Eee, nie - nie będę krzyczeć . Zastanawiałam się raczej czy to jest wystarczająca ilość kalorii, żebyś się najadł i zbliżył do obecnego zera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza - odpuszczenie na 2-3 dni po 2 miesiącach

Następny temat

Dodawanie kalorii masa

WHEY premium