SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DaKilla/redukcja i kształtowanie sylwetki/ bo siła jest kobietą!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
melmanka

i jeszcze pytanko: co to jest roszponka? (kojarzy mi się z księżniczką dłuuuuuuuuuuuuugowłosą zamkniętą na zczycie wieży )




Herbatki owocowe - Obli kiedyś pisała, że takie prawd***** nie są złe, więc pewnie o te ze suszu chodzi, ale nie sieje zamętu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
No nic nie poradzę, że tak mi się kojarzy No ale, Dziewczyny, nie kojarzy się? No przyznajcie same

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
na trzy-cztery, wszystkie:

TAK, KOJARZY NAM SIĘ

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
roszponka warzywo, a roszpunka warzywo i księżniczka znalezione w goglach
Kojarzy nam sie!
Właśnie taka herbatka z suszu to chyba OK, bo inne są aromatyzowane o to pewnie chodzi
Dziewczyny a powiedzcie mi jak dawkować tran? bo szukam na tym necie i wychodzi na to, że powinno być 1,5-2 gram, a przeciwdepresyjnie 2-3 gram i tyle się dowiedziałam.

Zmieniony przez - DaKilla w dniu 2012-03-19 21:16:26

Zmieniony przez - DaKilla w dniu 2012-03-19 21:17:09

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
jeśli będę jadła roszponkę to zamienię się w księznicke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
aaahahahahha Fala! to ja nie muszę jeść, bo już księżniczką jestem

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
DaKillka popytaj i poczytaj, bo nie chcę w błąd wprowadzać, ale mnie się obiło o oko, że łycha z rana; łyżeczka podobnież nic nie daje.

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16820
misworld
na trzy-cztery, wszystkie:

TAK, KOJARZY NAM SIĘ



Tak, kojarzy nam się

A ta roszponka to dobra?


Ja też mam zabawę z wagą, a mąż ze mnie ubaw, szczególnie jak sztangielki ważyłam (już mi przeszło )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dawaj łychę z rańca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6069
Dzień 26

Miska:

Suple: tran, magnez, ostropest, zielona x2, plush, mięta, owocowa-susz, melisa
+księżniczka, szczypiór, pomidór, paprika, k. kiszona + o. kiszony = wielka zakiszona miłość

Trening:
-aerobic 40 min.
-rowerek 30 min.

Moje księżniczki
Dzięki Marta!
Mam jeszcze pytanie odnośnie nabiału, bo nie wiem czy najlepiej na redukcji całkiem go wywalić, czy poprawi to wyniki redukcji??
Nic konkretnego w necie nie znalazłam.
I to samo z glutenem...
Jakby ktoś to napisał tu byłabym wdzięczna, tylko tak krótko i konkretnie

btw. kiedyś mi pewna wróżka-uzdrowicielka powiedziała żebym unikała cukru, mleka, zbóż(glutenu?).. coś w tym rodzaju, i żebym nie jadła drożdżówek bo będę kuleć na jedną nogę


Zmieniony przez - DaKilla w dniu 2012-03-20 19:44:19

estetyka, siła i wygląd (jędrność) w 80% zależą od twojej diety

Niedługo wróce..
http://www.sfd.pl/DaKilla/redukcja_i_kształtowanie_sylwetki/_bo_siła_jest_kobietą!_-t840181-s4.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi siłowe FBW dla Ladies SFD

Następny temat

Dieta South Beach a fitness.

WHEY premium