SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT Asiorajda part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 1521 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27770
Przeglądając forum zauważyłam, że nie tylko ja wpadłam na to by założyć nowy dziennik Dosyć miałam swojego poprzedniego tasiemca, który w ostatnim półroczu do niczego nie prowadził głównie przez to, że zmieniłam pracę i jakoś nie umiałam najpierw znaleźć motywacji a później doszedł stres z nią związany i zabrakło też chęci. Tak się złożyło, że pracę znów zmieniłam i jutro jest mój pierwszy dzień ale powiedziałam sobie, że praca to jedno a życie osobiste drugie.

Miskowo było różnie a ostatnio jadłam co i kiedy chciałam więc i sylwetkowo jest jak jest a jest źle Trzeba wrócić do planowania bo tylko wtedy człowiek się pilnuje. Na początek chcę mieć rozkład DNT 130b/60t/170ww DT 130b/60t/200ww a później zobaczymy

Kondycyjnie to chyba nigdy w życiu nie było tak źle, to że przybrałam to jedno ale jednak kondycji szkoda-no nic będzie nad czym pracować.
Na chwilę obecną uskuteczniałam spacery a wczoraj pierwszy raz od dawna byłam na siłowni na cardio ale wzrok uciekał na wolne ciężary-wszystko z czasem i po kolei
Tym razem zaczynam razem z moim więc będzie lepiej (chyba )

No dobra jedziemy...

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: Asiorajda
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: Dobre pytanie hmm

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: Około 96,7 kg
WZROST: 170cm
OBWÓD RAMIENIA: 33
OBWÓD ŁYDKI: p 46 l 48
OBWÓD UDA: p 66 l 66
OBWÓD BIODER: 120
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 107
OBWÓD TALI 92
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 106

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Tak jak zawsze, zrzucić zbędny balast i raz na zawsze nauczyć się zdrowiej odżywiać co by się nie kręcić w kółko i wracać z nadwagą

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: nie
WADY POSTAWY: skolioza, prawy hallux do operacji
ALERGIE: nie
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: póki co nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? w miarę tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: jak mi zacznie powieka skakać to magnez
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) Ostatnio nic

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Na chwilę obecną tyłam

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

Przed końcem roku zaczęłam spacery, powoli wprowadzę siłownię

Miska z dziś nie powala na kolana ale nadrobię

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Szacuny 1431 Napisanych postów 15897 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 228725
No zbieraj się z miską zbieraj bo bida :) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3023 Napisanych postów 27711 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627352
No to witaj znów w dziale. Fajnie, że jednak się zebrałaś w sobie i zaczęłaś się ruszać. Twój poprzedni dziennik pokazał że jak chcesz to możesz bardzo dużo - tu na bank nie będzie inaczej. Trzymam kciuki i zaglądam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 2343 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145320
Super, ze jestes.
Mi na tym wiioslarzu tez wzrok na hantelki ucieka bardzo czesto, a glowa mowi, ze niedlugo tam wroce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Szacuny 1179 Napisanych postów 9193 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 573993
Fajnie, że wróciłaś :D Nowy dziennik, nowa Ja :P
Z tą osłabioną wytrzymałością o tyle dobrze, że będziesz miała dodatkowy cel a nie tylko kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 370 Napisanych postów 1521 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27770
Zwariowany tydzień, w poniedziałek rozmowa kwalifikacyjna we środę już pierwszy dzień w nowej pracy.Póki co czuję się trochę zielona w tym temacie nowej pracy, ale jak wiadomo wszystko w swoim czasie.Ogólnie pierwsze wrażenie odnośnie miejsca jak najbardziej pozytywne, porównując do ostatniego miejsca to niebo a ziemia

Muszę przeszukać dział Kuchnia w poszukiwaniu kuchennych inspiracji na obiady do i po pracy bo póki co pomysłów brak i przede wszystkim bardziej pilnować miski by makro się zgadzały. Co do treningów to plan jest taki by choć spróbować z ciężarkami i pójść na basen.

Streszczenie kilku ostatnich dni:

DNT 10/01/18 Środa

Raczej nie ze stresu a z nadmiernego myślenia nie mogłam zasnąć i tak się wierciłam w łóżku do 1 może dalej. Jako, że mam godzinną przerwę razem z koleżanką po zjedzeniu idziemy na szybki marsz (około 20min) lepsze to niż siedzenie na tyłku

Aktywność: Szybki marsz w pracy+ Szybki marsz (35min) po pracy. Ubrałam złe buty i pod koniec sobie konkretnie zdarłam skórę na najmniejszych palcach

Miskowo:

DNT 11/01/18 Czwartek

I znowu nie mogłam spać tylko tym razem strasznie mnie wkurzało i irytowało. Dodatkowo musiałam źle spać, strasznie mnie mięśnie bolały na plecach z prawej strony.Spacer z koleżanką zaliczony i to by było na tyle tego dnia.

Miskowo:

DNT 12/01/18 Piątek

Na szczęście zasnęłam bez większych problemów i rano nie byłam zombie Z aktywności fizycznej tylko spacer w pracy z koleżanką
Wieczorem coś dla ducha i spotkanie ze znajomymi i wpadło kilka drinków z okazji nowej pracy

Miskowo:

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2018-01-13 15:30:12

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2018-01-13 15:30:47

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2268 Napisanych postów 8632 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline SFD TEAM Moderator
Ekspert
Szacuny 1431 Napisanych postów 15897 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 228725
Jeśli dobrze zrozumiałam to masz nową pracę? Gratuluję i życzę powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 2343 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 145320
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1779 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 190420
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 672 Napisanych postów 2388 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 325661
Ja tez sie przylaczam do obserwowania i dzialania!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW – CZĘŚĆ I

;