SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asiorajda part 2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
nightingal
Przy małej częstotliwości treningów bolesność mięśni może być większa.

Ma to sens. Przy okazji spróbuję treningów rano bo po tych wieczornych często nie mogę spać

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Jagody z utęsknieniem czekam na lato na pomidory malinowe, truskawki, poziomki, jagódki, ehhhh....
jak po wieczornych treningach nie możesz spać to faktycznie taki poranny powinien dać Ci kopa na cały dzień

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Nene87 Mnie najbardziej brakuje czereśni i polskich truskawek bo tu w Irlandii to jakieś podróby są


DNT 13.02.19 Środa

Aktywność szybki marsz w pracy 40 minut plus po pracy
dla przyjemności aqua aerobic, lubię wodę więc chyba będę chodzic regularnie tym bardziej,że zawsze to jakas extra aktywnośc w tygodniu i odmiana od siłowni

Miska czysta 130b/60t/170ww





Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 607 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7261
Pytanie techniczne - kasza 100g to liczysz suchą czy ugotowaną?

Who needs big tits when you have an ass like this
2019: https://www.sfd.pl/13_tygodni_na_początek_***_redukcja-t1185675.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
zawsze suche/surowe przed obróbką termiczną ważymy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Aquaaerobik chyba fajna rzecz. Pochodzilabym bo z pływaniem u mnie ciężko a ruch w wodzie to jednak fajna sprawa. Tylko kurka wszystko kosztuje, już joge mam w planach i wychodzi ze same wydatki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
vari3
Pytanie techniczne - kasza 100g to liczysz suchą czy ugotowaną?


Tak jak Nene napisała Ja to tylko z ważeniem mięsa przed obróbką się nie zgadzam, przed pieczeniem 300 g a później 150 g


maria1209

Aquaaerobik chyba fajna rzecz. Pochodzilabym bo z pływaniem u mnie ciężko a ruch w wodzie to jednak fajna sprawa. Tylko kurka wszystko kosztuje, już joge mam w planach i wychodzi ze same wydatki...


I powiem Ci, że coś tam jednak te mięśnie pracowały na tym aqua. Ja tam pływać technicznie dobrze nie potrafię, ale lubię Te zajęcia mam w ramach karnetu na siłownię więc raz na jakiś czas skorzystam. Swoją drogą myślałam o jodze ale to w ramach relaksu, ta cała joga nie jest nudna?


Po wczorajszym aqua oczywiście zasnąć nie mogłam, coś koło 1 rano było jak patrzałam na zegarek ostatni raz. Do tego budziłam się co godzinę, bo bałam się że zaśpię na siłownię Wstałam o 6 w trybie zombie, ale na siłownię pojechałam,ale trening totalnie pomieszałam

W pracy dodatkowo marsz 40 min bo było dziś tak pięknie,że nie mogłam odpuścić

Wróciłam do domu, zjadłam obiad i poszłam spać bo jeszcze na jakieś zakupy mieliśmy jechać co by mieć coś na śniadanie. W drodze powrotnej wpadła cola zero i kilka frytek z Maka,które podkradłam mojemu-taka romantyczna kolacja na Walentynki

DT 14.02.19 Czwartek zapomniałam notatnika z domu, więc robiłam z pamięci

rozgrzewka: orbi

1. Leg curl (miało być prostowanie na maszynie)
r 15x15kg/12x17,5/10x22,5/9x27,5

2. Wykroki chodzone (miał być MC)
3 a może 4 xccx12-15 nie pamiętam chyba 4

3. Wiosłowanie sztangielką
15x8/12x10/4+2x12,5 trochę ciężko

Tu miały być arnoldki, ale zapominiałam o nich

4.Pompki
3z+7d/4z+6d/2z+5d


Miska czysta gdyby nie te kilka frytek 130b/60t/170ww








Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Aquaaerobic to bardzo fajna rzecz. Szczególnie żeby się odstresować. Stawy odciążone, dużo fajnych ćwiczeń w których wykorzystujemy mięśnie w nietypowy sposób. Może nawet nie to że w nietypowy ale w taki który rzadko występuje w naszym codziennym życiu. Ja tam widzę wiele plusów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja się.smieje że.do jogi jak do whisky trzeba dojrzeć. ;p
A tak serio joga jodze nie równa. Może być leniwa a może być bardzo wymagająca.

Ja pamiętam że po aquaaerobiku byłam zawsze bardzo głodna więc ciężko się odchudzić w ten sposób :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
paula.cw
Ja się.smieje że.do jogi jak do whisky trzeba dojrzeć. ;p
A tak serio joga jodze nie równa. Może być leniwa a może być bardzo wymagająca.

Ja pamiętam że po aquaaerobiku byłam zawsze bardzo głodna więc ciężko się odchudzić w ten sposób :p


Whisky lubię Ciekawe czy i joga by mi podpasowała ale wiadono wszystko zslezy od prowadzącego. Spojrzę na wypiskę z klas na siłownii może cos tam jest.

Co do aqua też mam wrażenie, że woda ze mnie więcej zabrała i mam większy apetyt, ale nie rzucam się na jedzenie jeszcze

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROTEINY Z ŻYWNOŚCI KONWENCJONALNEJ I SUPLEMENTÓW – CZĘŚĆ I

Następny temat

DT - aniloratka

WHEY premium