SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ...Agnieszka dźwiga, w pogoni za formą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jak tam Aga się trzymasz? poprawiło się coś?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dziś miałam właśnie wpaść i powiedzieć, że żyję.

W poniedziałek mam kolejną wizytę u ortopedy.
W ostatnim czasie wylądowałam na pogotowiu z okropnym bólem nogi, spuchnięta była (po tym jak "znów coś tam przeskoczyło") super gość robił mi USG i RTG wyszło zwichnięcie...ściągną sporo ropy, na szczęście nie było krwi.
No i na chamca przesuwałam wizytę u swojego ortopedy.
Rehabilitacji zaprzestałam, bo ciężko byłoby mi się tam dostać.

Ale...na pogotowiu ten lekarz był skory mnie zostawić na oddziele, ale udało się innemu ugiąć moją nogę (pięte do kolana) i powiedział, że nie trzeba mnie zostawiać.
I sobie wróciłam do domu na tabletkach jadę przeciwbólowych ...
Nie dietuję się, nie ćwiczę, nie chodzę prawie. Tyję, jem.
Zabronione mam dźwiganie dziecka, noszenie ciężkich rzeczy, a w piwnicy niestety chcąc nie chcąc z tymi ciężarami nieco używałam nogi, dostałam nakaz, by łąkotka miała szansę się zrosnąć.


Ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Czerpię z tego coś, czego jeszcze nie potrafię nazwać. To chyba było mi pisane.
Najgorsze jest to...,że przez to, że chodzę o kuli jak już gdzieś wychodzę, to zaczyna cierpieć lewe kolano ;-( To mnie martwi mega.
3

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Aga bardzo mi przykro z powodu nogi Trzymaj się, wszystko będzie dobrze-musi!
1

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja jestem mimo wszystko dobrej myśli i wręcz chciałabym już operacji, by wiedzieć, że zrobili co mogli zrobić, bo chodzenie od lekarza do lekarza ...i w sumie stanie od 2 miesięcy w miejscu mnie nie satysfakcjonuje.
A fat, jedyne 13kg, tak jak wpadło, tak wypadnie. Jestem dobrej myśli.
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To się porobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Kurcze współczuję. A kiedy ewentualnie byś miała tą operację? Ile będziesz musiała na nią czekać??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No to nic ciekawego. Wspolczuje osobom ktore wlasnie maja problemy z kostkami i kolanami..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
oj Aga, tulę mocno by wszystko się poukładało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dziękuję za wsparcie

Co do operacji to w sumie ciężko coś więcej powiedzieć, bo co lekarz to inna opinia.
Natomiast słyszałam takie zdanie, że to lewe, które od lat 15 blokuje się i nastawiam je sama nie szansy bez operacji "być lepsze i sprawne", ale to prawe obecnie chore jeśli się zrośnie łąkotka (chyba, że ktoś inny uchwyci jeszcze coś innego, rezonans wskazuje tylko na łąkotkę i delikatnie pogrubione wiązadło) ale każdy lekarz i ciotka włącznie sądzą, że tam z rzepką też coś jest prócz mocnej niestabilności.
Jeśli ten w poniedziałek znów będzie kąsał i gderał, to po prostu idę prywatnie do gościa, który kosi za wizytę mega dużo, ale jest "złotą rączką" i operuje przede wszystkim, czas pokaże.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba redukcji, niedoczynność i tycie z powietrza

Następny temat

Patty dąży do zdrowia

WHEY premium