SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ...Agnieszka dźwiga, w pogoni za formą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
pod wzgledem zdrowotnym to istotne bedzie gloiwnie skad bedziesz czerpac te makroskladniki, jesli zalozysz takie makro, a bedziesz jesc dlaej piers kury, owiec, ryz, orzechy to jak krew w piach to dzialanie.

poza tym rozklad zalezy od tego jak bedziesz cwiczyc.

Ilosc zelaza by mnie interesowala i wit d3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na pewno chcę ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu, założyłam, że po 3ch treningach siłowych będę robić cardio do 35 min z rozciąganiem i rozgrzewką. Skąd będę czerpać makro, dałam dlatego więcej tłuszczu, żebym mogła swobodnie zjeść karkówkę i schab, a nie martwić się, że mi to :nie wejdzie w miche: bo czy miałam 55g założone przez mojego kolege, czy 60g załozone wtedy przez Ciebie to nie wiele się różniło. Nie wiem jak na mnie to podziała, chciałabym po prostu ruszyć. Żelazo ok da radę zrobić. Ale d3 za droga na ten miesiąc. Niestety zapasy się wyczerpały, za ostatnie wyniki dałam 270zł...wszystko prywatnie. A wcześniej kolejne 180. Także d3 musi poczekać. A niedobór mam na pewno (podobno każdy ma), ale zbadam.
A jeśli chodzi o nowy trening, to nie wiem czy zostawiać ten co mam, czy coś zmienić? Całkiem ten lubię. Ale mam go ponad miesiąc, ciało się już zaadaptowało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Trening w sumie mozna robic dość długo - aż postęp stanie. Jesteś pewna że ciało ma już go dosyć? Chyba nie... masz do poprawienia sporo błędów w technice (szczególnie przysiad). I wyniki silowe powinny śmiało pójść w górę.
Myślę że zmiana treningu po miesiącu - to nie jest dobra decyzja.
No chyba że sam układ treningowy jest porażką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
po miesiącu to się układ nerwowy zaadaptował, teraz pora na pobudzenie mięśni do pracy


Zmieniony przez - rzabba w dniu 2015-10-30 00:04:10

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja z chęcią go zostawię, bo mi pasuje. Z treningu na trening staram się progresować.
Od dziś do niedzieli włącznie mam gości, i zawaloną siłownie, jestem skazana na samo cardio i brak czystego żarcia. Może nie całkowity, ale nie będe miała czasu liczyć. Do tego @ się zbliża i napuchłam jak bańka, masakra totalna. Zjadłabym kilo orzechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Witam tak jak wspomniałam michy nieliczone i bez treningu. Właśnie mam spokój w domu, po kolacji wszyscy wybrali się do aut i odjechali uffff było dość w porządku pod kątem jedzenia, wręcz było go kalorycznie dużo za mało, a u mnie oczywiście +2,8kg. Porażkrening. a, na mnie gorzej wpływa niejedzenie niż jedzenie. Niejedzenie zaznaczam celowe nie było, po prostu nie miałam kiedy, wykarmić ich, młoda miała jakieś gorsze dni męża też coś siekło, i mnie przy okazji też w barku promieniuje od ucha, po kark, bark i łopatkę, dziś już dużo lepiej.
Oby jutro przeszło, bo inaczej przełożę trening.
No i postanowione, od jutra nowe makro, podglądam 2 tygodnie (chyba starczy?) Co się zacznie dziać.
Nie wiem, dziewczyny jeśli któraś ma jakieś wskazówki, uwagi to z chęcią biorę.
Mam nadzieję, że podwyższone tłuszcze dobrze wpłyną na mnie.

Widzę, że moje ciało jest opuchnięte, to też przez @ jutro już będzie.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Co do treningu to też jestem zwolennikiem trzymania się schematu do momentu wyczerpania efektów. Czasem potrzebne są oczywiście drobne korekty - ale jeden schemat bywa skuteczny bardzo długo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ok, także zostawiam. Cieszy mnie to bo go lubię. Dziś ponagrywam też siad, wrzucę do techniki, zerkniesz Night jak będziesz miał chwilę i nada będę go :korygować:
Dziś pojawił się schab. Mmmm :) Dobry schabik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Oczywiście, że zerknę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
nightingal
Co do treningu to też jestem zwolennikiem trzymania się schematu do momentu wyczerpania efektów. Czasem potrzebne są oczywiście drobne korekty - ale jeden schemat bywa skuteczny bardzo długo.


Ja uważam podobnie

Jak trening jest źle dobrany to zupełnie inna bajka, nie ma co się męczyć i tracić czasu ale jeśłi pasuje ... to progres nie jedno ma imię

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba redukcji, niedoczynność i tycie z powietrza

Następny temat

Patty dąży do zdrowia

WHEY premium