SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT ...Agnieszka dźwiga, w pogoni za formą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Bułgar wygląda nieźle. Bardziej w udo czy pośladek chcesz celowac?
W przysiadzie- myślę że lepiej jakbyś sobie sztangę niżej zamontowała ale to szczegół.
Jak wstajesz to to tak jakbyś sobie plecami pomagała. Musisz spiąc brzuch (Keb fajnie mi wytłumaczyła- jakbyś się spodziewała ciosu w brzuch) i ciężar podnosic udami- ciężar na piętach nie na palcach.
Ale ciekawa jestem oczywiście komentarzy mądrzejszych głów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Paula, bułgara to ja na razie się uczę ;) A celować w co, poniekąd w udo, poniekąd w poślad.
Szerokość rozstawu sądzę, że ok. Za daleko też być nie mogę, bo odbijam się i kładę siłę na palce, a nie na piętę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wiem że się uczysz :) Ale jest dużo lepiej niz było. Przy wstawaniu też można zaangażowac bardziej pośladek po prostu czuciem dlatego pytałam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Po zakwasach sądzę, że bardziej uda bolą, nie wiem już sama :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Bułgarski - nieźle. Tyłek w nim poczujesz ja nogę niećwiczoną położysz wyżej.

Front - też lepiej niż klasyczny siad. Ale zepnij się mocniej, głównie brzuch ale też i grzbiet - co już Ci mówiono.

Generalnie - coraz lepiej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Będę pracować :) Z tym siadem, to rzeczywiście dam sztangę niżej może. A bułgara tak długo będę się uczyć, aż dam radę dobrze go wykonać na ławeczce, nie ma co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Jak niżej??? Ona ma leżeć na barkach i tak było.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
nightingal
Jak niżej??? Ona ma leżeć na barkach i tak było.


Paweł, w sensie niżej na stojaku, żeby nie musieć stawać lekko na palcach, by ją da sobie na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Aga dzięki że wyjaśniłaś :) Dokładnie o to mi chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
w bulgarze mocno wcisaj tez piete w ziemie jak wykonujesz ruch w gore, poslad wtedy placze :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

próba redukcji, niedoczynność i tycie z powietrza

Następny temat

Patty dąży do zdrowia

WHEY premium