SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY 2013 klasyk +180cm - Adam Suker - Dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no to będziesz miał niezłą konkurencję. Tym bardziej powodzenia! Jesteś w dobrych rękach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na debiutach i tak nie ma podziału na junior-senior ;)
Na śląska już tak, z tym że juniorzy są chyba open i znając życie też paru koni tam wyskoczy, między innymi mój kolega Patryk, który kiedyś, 2-3lata temu prowadził na sfd dzienniki treningowe. Ważył wówczas może z 70kg i mówił, że kiedyś będzie startować. Trochę się z niego podśmiewywali, dziś w wieku 20 lat, na masie ręka prawie 49cm, przysiady 210 w seriach Co prawda ręce i nogi to jego najlepsze partie, ale i tak to pokazuje że nie wolno nigdy nikogo lekceważyć ;)

A co do mojej konkurencji to nie zastanawiam się nad nią specjalnie. To jest klasyk, więc forma i proporcje będą tutaj ponad rozmiary. Dlatego ja robię po prostu jak najbardziej ostrą formę, bez patrzenia na innych. Może będą więksi, ale to ja chce być ten "docięty". Miejsce też sprawa drugorzędna. Po prostu z Emilem założyliśmy sobie plan - zrobić maksymalnie dobrą formę ile tylko uda się ze mnie wycisnąć i tyle. Może będą lepsi, może więksi - ja po prostu chce mieć czyste sumienie, że dałem z siebie wszystko i na ten moment nie mogłem nic więcej zrobić żeby było lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
święta prawda. A to, że nie ma podziału w debiutach to tego nie wiedziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Witam! Będę śledził Twoje poczynania, możesz napisać w jakich godzinach jadasz i kiedy masz trening i ile on ci zajmuje przy większej objętości? Czy będziesz jeszcze ograniczał kalorie, węgle? Powodzenia!!!

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ćwiczę różnie zależy jak mi praca/życie pozwalają. Najczęściej ćwiczę w godzinach ok.13-14. Czasami rano po 1 posiłku.

Trening nie zajmuje mi nigdy, więcej niż godzinę. Chyba że robię nogi to czasami wyjdzie nieco ponad godzinę. Poza typowo ciężkimi ćwiczeniami jak martwy ciąg, przysiady, wiosłowanie sztangą itp. stosuje b. krótkie przerwy 30-40sek między seriami. Więc treningi nawet przy sporej objętości nie zabierają dużo czasu. Mówię oczywiście o samym treningu siłowym bo razem z aerobami trwa to wszystko dłużej i na siłowni jestem znaczenie dłużej niż godz ;)

Jedzenia już raczej ucinać nie będziemy, może minimalnie. Wiem jedynie że najprawdopodobniej będziemy jedną sesje aerobów podmieniać na interwał. Ale to tak na 5-6tyg przed ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Czyli robisz jedną partię dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli pominąć brzuch i łydki to w sumie tak :) zresztą pisałem o tym w pierwszym poście:
"Rozkład partii wygląda następująco:
-Klatka
-Plecy
-Barki

-Ręce
-Nogi "

Więc robię jedną partię dziennie. Tzn czworogłowy i dwugłowy uda razem oraz trójgłowy i dwugłowy ramienia także jednego dnia, więc na chama można nazwać to że dwie partie dziennie.

Generalnie wygląda to tak jak napisałem wyżej, a brzuch i łydkę dodaję na przemian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
no tak moje nie dopatrzenie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Dziś rano zrobiłem trening nóg. Musiałem dziś go zrobić po pierwszym posiłku. Druga sesja cardio będzie wieczorem, pewnie ok.22-23 godz.

Nogi godz 9 rano:


Uginanie podudzi na maszynie siedząc 5serie po 15-20 powtórzeń
Martwy ciąg na prostych nogach 4serie do 140kg na 12powt.
Uginanie podudzi leżąc 3serie po 20, 15, 10 powtórzeń - b.wolna faza ekscentryczna

Przysiady ze sztangą 4serie do 150kg na 6 głębokich powtórzeń(na masie dochodziłem do 190kg)
Wypychanie nogami na suwnicy 5serii do 300kg (waga samych talerzy) na 15 powtórzeń
Przysiady na hack maszynie, b.wąski rozstaw stóp 4serie po 10-12 powtórzeń na śmiesznym ciężarze 80-100kg
Wyprosty nóg siedząc 4serie 15, 20, 30 i 40 powtórzeń

Ośle wspięcia na maszynie 4serie do 20powt. całym stosem
Wypychanie palcami na suwnicy 4serie

Na łydkach już popijałem 80g carbo z 25g bcaa powder - kapitalne smaki - mango mój faworyt.

Po siłówce 40min bieżni, prędkość 7,5km/h, kąt nachylenia 13.

Po treningu aerobowym izolat 60g.


Czekam na pakę z Hi-Tec'a, ponieważ część suplementów już mi się pokończyło.
Nie będę hipokrytą i nie będę pisał, że od zawsze używałem tylko i wyłącznie suplementów hi-tec'a. Wiadomo, że teraz będę używał tylko i wyłącznie ich suplementów, natomiast wcześniej stosowałem różne marki, co dało mi pewne porównanie z innymi suplementami i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jeszcze zanim rozpoczęliśmy współpracę to już spora część mojej suplementacji opierała się na produktach firmy Hi-Tec Nutrition/Peak.
Całe przygotowania używałem Hi-Tec Bcaa Powder, bo moim zdaniem to lider wśród bcaa biorąc pod uwagę cenę, jakość, smak. Na noc często pijałem(wcześniej tez do śniadania) Anabolic Protein Peak'a -> odpowiednik Hi-Anabol Protein lub właśnie Hi-Anabol Protein. Wszystkie smaki niezłe i jak widać, można się dobrze wycinać spożywając izolat białka sojowego, który jest jednym ze składników Hi-Anabol Protein ;)

Używałem też cały czas Carbo Plus oraz Ultra Amino 5100 przed porannym cardio. Mięśni raczej nie pogubiłem więc aminokwasy spełniały i spełniają swoją rolę :)

Nie piłem natomiast jeszcze Whey C6 i Micellar Casein - jestem bardzo ciekawy tych odżywek. Podobno smakowo kozaki! Kazeina to kazeina idealna na noc, natomiast skład Whey c6 wygląda bardzo obiecująco i już nie mogę się doczekać, aż spróbuje :) myślę że spełni swoją rolę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

US Shaker

Następny temat

problem z takanką tłuszczową

WHEY premium