SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY 2013 klasyk +180cm - Adam Suker - Dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
jeszcze 11 dni do debiutów a ty suchy na amen hehe jestem ciekaw jak bedzie to wygladało w dniu zawodów

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Będzie ładowanie konkretne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816








Tutaj obrazek jak osoba która pije izolat/kazeine, 50-60tab słodzika, 1-2L coli light + czasem nieco syropu Walden Farms - się "zalewa" na słodzikach dużo osób tak uważa. Ja uważam że trzymają wodę nieco, ale tylko troszkę, a insy nie podbijają, przynajmniej pomiary glokometrem po słodzikach nie pokazują, żeby szybciej mi cukier spadał czy jakoś nagle. Stabilny poziom, a nie jak po wyrzucie insy -> cukrach prostych solo.

ładowanie ostatecznie będzie wyglądało tak, że dzień przed będą zdrowe produkty ww, a później w zależności od wyglądu, przed sceną albo dalej coś zdrowego, albo jeśli nie będę pełny to coś z dużą ilością ww prostych, tłuszczu i sodu. Wszystko zależy jak będę wyglądał w sobotę rano

Pozdro!

Zmieniony przez - asuke89 w dniu 2013-03-13 13:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
sucho jest ale nie wiem czy nie troche za plasko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi, dwójki i dupa. Myślę, że jak zrzucę wodę to dupsko będzie pocięte.

Co myślicie? pytam kogoś kto widział "pocięte dupy" przed spuszczeniem wody tzn jak sie komuś wydaje to też może napisać, ale fajnie jakby ktoś kto miał porównaniu z kimś mnie utwierdził w moim przekonaniu.

Nie wrzucam filmu żeby prezentować męski rów. Zamysł jest czysto kulturystyczny







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Odważnie Adam. Rzeczywiście jak jeszcze woda odpłynie to dupsko powinno być w paseczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Do odważnych świat należy:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22639
Ty polaco_92 powinienes sie troszkę wyciąć widziałem Cię na filmikach z Adamskim aż wstyd :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
polaco_92 się nie chwalił filmikiem, możecie pokazać sorka, że nie na temat Adama.

Adam, jak tam ketoza rozpoczyna się?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

US Shaker

Następny temat

problem z takanką tłuszczową

WHEY premium