SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY 2013 klasyk +180cm - Adam Suker - Dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam dziś ładowanie b.mocne :P co 1,5h 120-130g ryżu. Po połowie dnia dodaliśmy z Emilem lody do ryżu hehe coś się tam wypełnia a forma rośnie!







Fotki po 8x 120-130g ryżu + 350g piersi + 400ml lodów niestety już nie pije ale nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
Ładnie to wygląda, a takie to ty masz na prawdę niezłą. Super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1057 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14447
bonku5
Ładnie to wygląda, a talie to ty masz na prawdę niezłą. Super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Jestem mega zadowolony z formy i wyniku!

Na wstępie dziękuje przede wszytskim mojej narzeczonej i mojej mamie, za to, wytrzymały ze mną przez całe przygotowania, i że były ze mną i mnie wspierały kiedy tego potrzebowałem.

Dziękuje za pomoc i współpracę Emilowi Kaleńskiemu!

Mimo, że często jest lekko zakręcony i czasem zamula hehe, to jednak świetny trener! I polecam każemu kto szuka rozsądnego trenera, który przygotuje mu dobrą formę!
Nie sztuką dostać porobionego kolesia i z coś z nim wywalczyć.
Sztuka jest dostać typa, który szału nie robi i przygotować tak, że jest w stanie powalczyć z każdym! Zawodnicy Emila zawsze są w bdb formie. Forma startowa zawsze na wysokim poziomie. To świadczy o trenerze!


Dziękuje też, wszystkim którzy trzymali za mnie kciuki!

I dziękuje też klubowi Black&White Ostrowiec Św. za fajną atmosferę na zawodach - graty dla Pawła Kujawy(złoto klasyk juniorów i brąz klasyk do 180) i Marcina Piechoty(nick Martinibb) za złoto w junior do 75g -> on będzie top3 na MEJ do 75kg! Estetyczna, gęsta i nabita sylwetka, super forma. I do tego poukładane w głowie.

Graty tez dla Moldera za 1msc w cięzkiej juniorów i 4 w seniorach. Mimo że nie miałem okazji z nim pogadać, to powiem szczerze mega mnie zaskoczył. Fotki w ogóle nie oddają jak nabity mięchem jest!

Ja zająłem 5 miejsce w klasyku seniorów +180cm.
Jak tylko zobaczyłem, że startuje w kat. z Marcinem Brzuchaczem(m.Śląska i 2msc na mp w tamtym roku), Tomkiem Ryznerem(2 na debiutach w tamtym roku), Łukasz Skrzypiec(2 na śląsku i 3 na MP) to od razu widziałem, że ich nie przeskoczę.
Przeskoczył ich jeszcze inny gość, szykowany przez Marka Zapotocznego. Jak widziałem jak się pompuje, to też widziałem że optycznie zjada mnie o jakieś 5-7kg mięcha :)

Tej 4-ki z góry widziałem że nie przejdę. Formę miałem jak na debiutach, waga na wadze 1,7kg większą, przed sceną już 2,7kg :) O poziomie siły i energii nie mówie. Cel który sobie postawiałem osiągnąłem!
Powtórka formy z debiutów - większa waga i nabicie. Każdy mi mówił że ewidentnie większy niż na debiutach jestem.

Inna sprawa, że dlaej nie mam patentu na 100% dobry BPS i totalnie tego nie rozumiem.
Ładowałem w piątek - 9 posiłków każdy 120g ryżu i 100g winogron.

W sobotę jadłem 12 posiłków po 130g ryżu i 200ml lodów!! 13 WORKÓW RYŻU + CAŁE MICHY LODÓW.
W niedziele rano aż do startu -> ryż+lody x2, 2 kawałki pizzy, jakieś cukierki, batoniki, 2x 7days, 150g makaronu, paczkę wafli, 300g miodu, paczka paluszków solonych. Coś tam nabiło. Ale suchar dalej byłem.

Ale po zawodach zjadłem - 2 lody, deser czekoladowy, pączka, rogaliki, jogurt owocowy, 4 batony, 5 bułek, sery żółte i topione, szynki, bigos, płatki kukurydziane z mlekiem, banany, makaron z mielonym. Popiłem 1.5L coli light i pół litra mleka z whey'em fa biała czeko :lol:

Budzę się w nocy i.... suchszy niż na zawodach, nabity, kable wszędzie...

Jak ostawiam wodę, to z godz na godziny widzę, że się susze i wyglądam coraz lepiej. I nie odwadniając się nie osiągam wyglądu "na scenę", jednak potem jak się nażre i napije, zanim nastąpi "odbicie" i naciągnę wody, to nabija mnie niemiłosiernie...

Musze to przemyśleć i może następnym razem, tak zrobie że przed jakimiś mniejszymi zawodami, odwodnię się tak jak na zawody tyle że na jakieś 12-15godz przed zawodami, a potem napiję się i najem, jak po zawodach :) może akurat trafie 100% z formą :) :lol:



Fotki pokazują że poziom był niezły.













Tu z dogrywki:



A tu z Martinim. Mówię całkiem poważnie, mimo iż nie znam go długo ani specjalnie dobrze, to robi duże wrażenie. Nie tylko sylwetką ale przede wszystkim mentalnie. Skromny, ułożony, ale wiedzący czego chce. Podchodzi do tematu z chłodną głową. Dla mnie ewidentny charakter zwycięscy. Jestem głęboko przekonany, że pojedzie na MEJ i przywiezie medal z kat. do 75kg!








Tu back stage:

weryfikacje


pompowanko


Trochę zaplecza bb

Jak widać -> ja ładuje żarcie(cały czas), obok nieco formy Emila(w striny już się nie mieści ), dalej Martini, za nim dziewczyna Pawła -> swoją drogą Paweł wygrał klasyk juniorów i 3msc w klasyku do 180cm,(graty stary raz jeszcze!). Młody, bardzo dobra forma i mocno nabita góra. Jak Emil mówi, czy na węglach, czy na ketozie górę ma zawsze nabitą(czego mu zazdroszczę :P).
Dalej Denis, czyli Marcin Denisiuk, nawet Tomek Słodkiewicz na debiutach gratulował mu sylwetki, a ta naprawdę jest mega!
No i tle Pan Jan, chyba rozgrzewa się do słynnego szpagatu :)

Z moją "piłeczką" :)



Inna sprawa - wrzucam filmy z 3 w nocy po zjedzeniu kosmicznych ilości brudnych kcal - a wspomnę że już przed zawodami ładowałem się lodami z ryżem!









1 foto robione przez Pana Sylwestra Szyczuka


Rreszta fotografii autorstwa - Natalii Florek z Żor:
















Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nawet na fotkach widać zmianę na +.
Gratulacje! Dobry wynik i powodzenia dalej.
Wychodzisz na MP czy jednak nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Wow świetna relacja Adam.
Ja nie miałem chwili, żeby zasiąść na spokojnie do kompa, dopiero teraz na chwilę ale już mnie ścina spanie.
Potwierdzam, że zawody były bardzo dobrze przeprowadzone w dobrej atmosferze i oczywiście przy doborowym towarzystwie teamu
Adam poprawił się od Debiutów, tu nie ma co spekulować.
Miło czytać takie słowa o sobie. Dziękuje za wsparcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
ogromne gratulacje !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
super gratulacje najwazniejsze ze poprobowales nowych rzeczy i jestes mega zadowolony oby ze startu na start bylo coraz to lepiej i nie chodzi o miejsca a o forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, na MP nie wychodzę ze względów finansowo-zyciowo-urlopowo-mieszkaniowo-samochodowych generalnie wszystko zwaliło się na raz i naprawdę mega ciężko byłoby mi wystartować. Tym bardziej że nawet poprawiając formę od M.Śląska nie byłbym w stanie wejść do finału. Więc nie ma co za wiele ryzykować dla doświadczenia.

Obecnie jeszcze trenuje na niezłych obrotach, jest mega moc i pompa. Chce wykorzystać rozpędzony metabolizm po przygotowaniach i przez 4tyg będe robić "masę". Potem odpoczynek i regeneracja. Dalej robie ostrą mase, zeby w kolejnych sezonach walczyć o coś. W sumie to i za 5-10lat chciałbym cały czas mieć sylwetkę klasyka(tyle że waga taka żeby był problem się w limit zmieścić). Z moimi 186cm zostaje mi tylko klasyk lub +100kg, a tam mimo wszystko się nie widzę. Choć kto wie co życie pokaże za x lat na razie jestem realistą i wiem że najbliższe lata będę klasykiem.

Od niedzieli do poniedziałku wieczora nabrałem 11kg!! Po przyłożeniu palca do nogi zostawał dziura na kilka min,. Stopy jak balony - cukrzycy takie mają. Wina tego taka że od zawodów nie zatrzymywałem się i jadlem cąły czas. Przestałem chyba tylko dlatego że już nie było nic w domu do jedzenia hehe. Nawet o 3 w nocy obudziłem się i jadłem bigos i 5 bułek z serem pasztetem itd.

Od wtorku pełna ogarka. 0 problemu z czymkolwiek :) trening mega pompa, żyły wszędzie, nabity i pełny. Co prada brzuch i nogi nie tak wyraźnie jak na zawodach, ale kostka na brzuchu jest, czworogłowy poseparowany więc jest ok.

Siła do góry i spodziewam się jej wzrostu z trneingu na trening.

Rozkład partii:
Nogi
Barki + biceps
off
plecy
klatka + triceps
off
off lub powtórka z pierwszego dnia. Triceps lubie robić po klatce, ponieważ jest już dogrzany i nie nie mam dzięki temu problemów z łokciami

Cardio na razie olewam, ewentualnie 30min krece w dni wolne. Lub po prostu 5min przed i 10min po treningu - jako element rozgrzewki i "schłodzenia" organizmu po treningu.

Dieta na dziś:

Posiłek 1
Owsiane 120g
15-16 białek jaj + 1 żółtko
owoc 200g - ananas, jabłko

Po treningu

carbo pur 60g + 20g bcaa powder + 10g kreatyna

Posiłek 2:
Ryż 120g
Pierś z kurczaka 230g lub 60g Whey2O

Posiłek 3,4,5
Pierś z kurczaka 230g
ryż/makaron/kasza 65g
masło orzechowe 15g lub oliwa/lniany/olej z orzechów włoskich 10g
warzywa

6
Twaróg chudy 250g
5kap omega3
15 masła orzechowego/migdałów/zmielonego siemia lnianego
warzywa

Białko ok.300g(bez bcaa)
Tłuszcze ok.60g
Węglowodany ok. 410g

Dni bez treningowe - bez po treningowego carbo i w drugim posiłku nie 120g a 100g ryzu.



Tak to mniej więcej wygląda. Nie podjadam nic, ewentualnie dodaje jakieś kakao naturalne do twarogu czy owsianki, kapkę mleka zwykłego do kawy. Tak w sumie nic nie dodaje, zadnych keczupów, dupereli. W po treningowy ryż zamieniam na ziemniaki jak mam smak


Dziś robiłem klatkę i triceps

- Wyciskanie sztangi w skosie górnym 4s 12, 10, 8, 6 - kończyłem 100kg. Tyłka nie urywa, ale jak na świeżo po zawodach, to i tak jestem mega zadowolony.
- Rozpiętki w skosie górnym 15, 12, 10 - ostatnia hantle 24kg - nie wiem czemu w rozpiętkach przez całe przygotowania siłą mi niewiele spadła, a w wycisk. o kilkadziesiąt kg...
- Wyciskanie hantli poziomo 12, 10, 8 do 37kg
- Brama 3s 12-15p

- Wąski wyciskanie sztangi 3s 10, 8, 6 - do 90kg
- Ściąganie nadchwytem wyciągu 3s 12, 10, 8 - ostatnia cały stos
- Wyprosty ze sztangielką w opadzie tułowia 3s 12-15p



Za kilka dni zrobię jakieś fotki i będę relacjonował na bieżąco co i jak.

Jak się odbije nieco finansowo to zakupie jakiś zestaw supli z Hi-Tec'a

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
w innym dziale zadalem to pytanie a tutaj widze na nie odpowiedz ... jak sytuacja sie troche zmieni i pewnie maluch bedzie trochew wiekszy to wrocisz na scene pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

US Shaker

Następny temat

problem z takanką tłuszczową

WHEY premium