SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY 2013 klasyk +180cm - Adam Suker - Dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
Dziewczynka piłkę też może kopać, i podnosić ciężary jak tata też może.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Tatuś podstaw techniki nauczy i kiedyś cura od taty bd lepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Adam, zrobiłem jak mówiłeś z tymi tabsami Amino - gryzę i żuję
Biorę 4 przed każdym posiłkiem, nie wiedziałem, że to takki rarytas, a ja to popijałem na siłę i dziurawiłem gardło zamiast smacznie sobie pogryźć

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2013-02-18 10:52:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapisuje do powiadomek. Powodzenia w debiutach. Sylwetka giga. Gratulacje z córy. Mnie wyszła za 3-cim razem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówiłem MAniek że mega wypas Nie wiem czy to przez nasze smaki na redu, ale mógłbym pół puszki na raz obrobić hehe, takie redukcyjne cukierki.

Dzięki wszystkim za dobre słowa! i ja i narzeczona chcieliśmy i chcemy dziewczynkę. Jeśli mimo wszystko będzie chłopak to luz, nie obrażę się hehe byle zdrowe!

Dziś:

Barki:

Wznosy sztangielek bokiem w górę 4s 20, 15, 12, 12+ poczwórny dropset
Wyciskanie sztangielek siedząc 4s 15, 12, 10, 10
Wyciskanie siedząc na maszynie + odwrotny butterfly 4ss 20-10/12powt w obu ćwiczeniach
Wznosy przednie młtokowe siedząc + wznosy w opadzie tułowia 4ss 15-12powtózeń. Ostatnia seria dropset.
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s 15p
Szurgsy ze sztangą 5s 20-15p do 190kg

+60min cardio


Przed treningiem:
-Peak Vasodilator
-Tauryna Hi-Tec'a 3kaps


Po siłowym:
- 25g bcaa - 33g Mango Hi-Tec'a na litrze wody
- 9tab Ultra amino 5100


Po aerobach:
- 60g Peak Whey2O


Albo dziś dobry biometr albo mam wrażenie że jest dobrze i forma idzie do przodu

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 471 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13168
ja czekam na zaproszenie na imprezkę z okazji urodzin potomka, poza tym musimy się ustawić na trening, jakieś pozowanie i po wszystkim na dobre żarcie

life is about challange.
started my way to bb competion.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
asuke89 mocne szrugsy.
Kręcisz raz dziennie (codziennie?) po treningu siłowym cardio 60min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patryk - na razie mam mega lipę czasową/rodzinną/"pracową" ale np. pomiędzy naszymi zawodami kiedy będzie przytrzymywanie/szlifowanie formy a nie ostry zapierdziel to jak najbardziej!
AAA i przyjmuje podobny plan masowy do Ciebie więc dobre żarcie i spora dawka węgli będzie nam niezbędna

Martini - tak kręcę w tej chwili raz dziennie bo metabolizm mam już mega nakręcony, waga leci jak dzika i ja dokładam żarcia a nie ucinam żeby za szybko mi nie leciało Prosatan ale wiadomo o kim mówie

Taki chudziutki już jestem:








Zmieniony przez - asuke89 w dniu 2013-02-18 23:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Rozumiem o co kaman. Ja jeszcze z zejściem z aero i podbijaniem żarcia muszę poczekać, bo dwugłowe i tyłek jeszcze zdecydowanie nie są gotowe. Dobre filmiki, za tydzień nagrasz kolejne i porównanko. Chyba sam muszę coś takiego nagrać.
Masz już jakiś układ pod program dowolny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
W pasie to już chyba tyle co w udzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

US Shaker

Następny temat

problem z takanką tłuszczową

WHEY premium