SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEBIUTY 2013 klasyk +180cm - Adam Suker - Dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, święta jak święta micha trzymana Czas spędzony na treningach i z narzeczoną Nasza mała dużo kopie, szczególnie po posiłkach więc lubi jeść i jest ruchliwa - to dobry znak

Treningi też leciały jak należy, więc nie ma kichy Sobota trening pleców z Wojtkiem Kroczkiem + cardio, niedziela 40min cardio, dziś barki i triceps + 30min cardio

- Maszyna na tył barków, leżymy na ławce płaskiej i odwodzimy barki w tył
4 serie 20-12 powtórzeń
- Wyciskanie hantli siedząc 4s 20- powtórzeń
- Wznosy bokiem w górę 4s 30-15powtórzeń
- Wyciskanie na maszynie siedząc + Wznosy na boczne na maszynie 4ss

Triceps
- Ściąganie wyciągu nadchwytem 4s 25-10powtórzeń
- Wąskie wyciskanie sztangi 3s 15-10powtórzeń
- Wyciąg podchwytem jednorącz 3s 20-15powtórzeń

Kilka serii spięć brzucha na maszynie

W izolowanych ćwiczeniach zatrzymuje ruch w szczytowym napięciu mięśni. W ostatnich seriach często stosuje drop sety.
Przerwy krótkie 25-45sek - w zależności od ćwiczenia
Aeroby 30min


Waga ciągle w okolicach 89-89,5kg, docięcie jest jak przed debiutami jest nieco wody, ale ewidentnie wody, wiec wszystko idzie zgodnie z planem

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jak sie ma start to sie trzyma i nawet nie jest to jakies straszne... chociaz za pierwszym razem troche dziwne szczegolnie dla najblizszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
Adam nie miales tam ochoty na jakies wypieki ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, nie miałem ochoty bo nawet jak nie startowałem to w święta nie jem żadnych wypieków sam sobie robie jakiś dietetyczny sernik oparty na chudym twarogu, orzechach czy płatkach owsianych.
W wigilię za to jadam jakieś ryby, ziemniaki i kapustę z grzybami - robione na tłuszczu, ale typowego świątecznego żarcia nie jem od kilku lat

Ochotę to ja mam na zwykłe żarcie bułki z roztopionym serem i keczupem po debiutach zjdałem z 20-25 bułek hehe i dalej mam na to sam.
+ jakieś naleśniki z serem na słodko, fasolkę po bretońsku, bigos itd. A jakieś kiełbasy, ciasta, marcepany i inne cuda świąteczne nie za bardzo mi podchodzą. Ewentualnie żur bym obrócił z dobrą bułą hehe

Dziś ostatni trening nóg przed M.Śląska

1. Seria łączona: Żurawie (mogą być na ławce rzymskiej z bardzo niskim oparciem, wstajesz dwójką i dupą) z Uginanie leżąc 4x15
2. Seria łączona: Uginanie stojąc jednonoż + MC na prostych nogach 3x15-12
3. Wyprosty siedząc jednonóż z dopięciem w szczycie 3x 15
4. Wyciskanie jedną nogą suwnicy 3x15
5. Wykroki chodzone 3x15 na nogę
6. Syzyfki 3x MAX


Tak to będzie wyglądać

Jak wrócę napiszę coś więcej co i jak teraz wygląda + wrzucę film i foto

Teraz Bcaa powder mango i na trening!

Pozdrawiam serdecznie!

Zmieniony przez - asuke89 w dniu 2013-04-04 08:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening nóg wykonany wzorowo, masa żył, skóra jak pergamin. Ale nie mogło być inaczej kiedy ma się takich partnerów treningowych:



Kolejne fotki to fotki formy z wczoraj. Zmiany sa z dnia na dzień i uważam, że dziś jest lepiej niż wczoraj





Waga się trzyma w okolicach 88-89kg, ale w kierunku 89kg









Dwa filmy z wczoraj wieczorem. Dół brzucha wysadzony nieco, ale to z powodu olbrzymich ilości zielonych warzyw, którymi się zapcham, żeby nie czuć głodu.

Dieta obecnie to ok. 3,8g białka, 0,25g tłuszczy i 4,2g ww. Wszystko oczywiście w przeliczeniu na kg masy ciała.

Metabolizm tak jest rozpędzony, że takiej ilość ww nawet się nie czuje



Jeszcze 8dni ciężkiej pracy! Dużo pozowania, które wydaje mi się coraz lepiej mi idzie! Na Śląska inaczej też z Emilem rozegramy końcówkę i mam nadzieje, że wypełnimy nasz plan w 100%!
Czyli +2-3kg w porównaniu do debiutów ale równie lub bardziej suchy! Wiem, że jest to do zrobienia, więc damy radę! Tym bardziej że u siebie na Śląsku muszę się pokazać na 100% możliwości!

Zmieniony przez - asuke89 w dniu 2013-04-04 19:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
strasznie mało tłuszczu u Ciebie. Tak patrzę, że diety na wysokich ww są bardo popularne. Forma świetna! będzie dobrze coś czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diety wysoko ww, nie każdemu muszą służyć generalnie młodym ludziom, służą znacznie lepiej niż starszym. Kolejna sprawa aktywność fizyczna. Jeśli trenowałbym 3-4 w tyg i miał prace siedzącą to pewnie na taką dietę bym się nie zdecydował.
Młody, jeszcze dość szybki metabolizm(wiadomo że z wiekiem nieco zwalnia, choć to nie reguła, bo jest wiele zależności), duża aktywność treningowa, aktywność poza treningowa. No i przede wszystkim genetyka/indywidualna reakcja organizmu - jak zwał ta zwał

Generalnie ww i białko napędza metabolizm, tłuszcz go nieco spowalnia. Więc u osób młodych i aktywnych warto wypróbować diety nisko tłuszczowe - wysoko ww. Zwłaszcza, gdy trenujemy dużo i intensywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zgadzam się, trzeba spróbować żeby wiedzieć co działa a co nie na nasz organizm. Sam wypróbowuję taką opcję. Zobaczymy czy się sprawdzi.

powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
w sumie dobra decyzja trzeba probowac roznych metod ladowania itd i obserwowac jak organizm reaguje na ladowanie weglami tluszczami czy tez "smieciami" i wiedziec ktora metoda bedzie dla nas najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 748 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2409
dokladnie i w przyszlosci bedziesz juz wiedzial co najlepiej dziala i z roku na rok forma bedzie coraz lepsza :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

US Shaker

Następny temat

problem z takanką tłuszczową

WHEY premium