SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
nie złe podsumowanie może jakieś fotki ktoś wstawi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
no bo ile razy mozna robic jakieś delfinki czy podskoki...?dla mnie było spoko,nie żałuje czasu ani kasy.A takie gadanie to tamto jest teraz g.. warte trzeba było być i ćwiczyć.IRAA mogłeś poprowadzić zajęcia w/g własnego uznania (kwestia dogadania się z instr.)tyle że nie było tematu mody na treningach.Pozdro

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1048
TEŻ TROSZKE CZASU SPĘDZIŁEM NA STAŻU.... JESTEM NADAL POD WRAŻENIEM LUDZI I INNYCH INSTRUKTORÓW, NIŹ ZANAŁEM. MATERIAŁ BAAAAAAAAARDZO CIEKAWY, ŻAŁUJĘ ŻE NIE MOGŁEM BYĆ NA CAŁOŚCI. TROCHĘ TECHNIK ZNAŁEM, KILKU NIE ZNAŁEM...
SĄDZĘ ŻE FORMUŁA BEZ PODZIAŁU NA LEPSZYCH I GORSZYCH BYŁA OK. STAŻ JEST RACZEJ DLA OSÓB KTÓRE MAJA MINIMUM WIEDZY I JAIEŚ PODSTAWY. NOWI COŚ ZOBACZĄ I ALBO SIĘ ZNIECHĘCĄ ODRAZU ALBO ZAINTERESUJĄ. BEZ SĘSU BY BYŁO CHOŁUBIENIE NOWYCH I TAK W FORMULE "RAZ DO ROKU" NIEWIELE SIĘ NAUCZĄ.
ĆWICZENIE TECHNIKI "NA ZMĘCZENIE" TO CHYBA TRADYCYJNA FORMA PRZYSWAJANIA W C56. NAWET LERWO KIEDYŚ O TYM PISAŁ. PAMIĘĆ MIĘŚNIOWA, DOSTOSYWANIE TECHNIKI DO SIEBIE - TE SPRAWY

i po co to wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71
strugu! a generalnie czegos nowego sie nauczyles na tym stazu czy tylko tak pojechales dla sztuki? slyszalem od Legii z Warszawy ze schudles kilkanascie kilogramow na sekcji.to co wy tam robicie?pewnie sama wydolnosciowka?

ribeno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1712
ribeno, ze mnie to taki "niewierny tomasz" - niewiele przyjmuję na wiarę i muszę to i owo sprawdzić organoleptycznie :). A przekonał sie o tym jeden z nowo mianowanych instruktorów z torunia - dał sobie założyć moją ulubioną dźwignię na kark :).
street - nie wiem o co ci qwa chodzi z tymi ciuchami i modą.
Po samych ksywkach was nie kojarzę.

IRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
Stary klepiesz głupoty,tak jak próbowałes klepać zielonych.Żeś pokazał co potrafisz na dzieciakach bo jak przyszło do wymiany łap z równym Tobie to chłopie padaka.Te Twoje organoleptycznie...(i z jakim instruktorem?te młode chłopaki to jakaś pomyłka)po paru mocniejszych razach jednak brałes na słowo honoru skuteczność zagadnienia.Wiecej o Tobie nie będe rozprawiał bo Cie unikałem ze względu na Twoją ścieme chłopie.Qrwa bohaterze od siedmiu boleści....dobry masz bajer )

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1712
Jacy zieloni, jakie dzieciaki ? Chyba na innym stażu byłeś :)
I chyba pomyliłeś mnie z kimś innym - bo wymiany łap to nie miałem z nikim :)

IRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1048
z 118 do 105 w 4 miesiące i od 2 trzymam wagę tylko patrzę gdzie mi przybywa a gdzie ubywa.... sama wydolnościówka to nie, poprostu trening to trening, a nie jakieś pitupitu .
na stażu parę nowych i ciekawych rzeczy widziałem, owszem. wiem że kilku, z powodu absencji (praca), nie widziałem, a szkoda. najważniejsze że mogłem zobaczyć ludzi z innych sekcji (zarówno instruktorów jak i ćwiczących) i porównać do siebie i poziomu nauczania w Wawie....
nie napisze jakie były wnoiski, bo rozpętałbym pewnie wojnę, kto lepszy a kto gorszy.... wystarczy że napiszę że nie płaczę po nocy....

i po co to wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
IRAA przestan scieżke wciagac, obudż sie!

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
ira chodzi ci o Baczyńskiego że dał sobie załozyc duszenie z którego nie wyszedł ? Byliście na tym samym stażu czy każdy na innym bo kazdy opowiada oczyms innym więc nic juz nie rozumiem, ale widac że się dobrze bawiliście to znaczy że staz była fajny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium