SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Lewro:
Chyba chodzi o Struka.Ma tu swoją szkołe Ju-Jitsu,a ESDS-em też się zajmuje,szkoda tylko ,że są to seminaria i staże,a nie "pełnoetatowe" treningi.W każdym bądź razie,dzięki.Jakbyś miał kiedyś jakiś znajomków od Combatu w Białymstoku to byłbym wdzięczny za znak.
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
ok spoko , co do kolegi podajacego sie za Bryliana - to mam kontakt z twoim ojcem , bardzo miły z niego facet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 985
Nie podaje sie za Bryliana ...Nawet go dobrze nie znam...Wiem tylko ze jestem po jego stronie w wypoowiedziach ...Tak sie składa ze znam bardzo dobrze ucznia Dr.Bryla ...ćwiczył on u niego kilkanaście lat więc...Dużo słyszłalem o Panu Andrzeju ...Czytałem jego ksiązkę ...Drugiego takiego jak on nie będzie ;) Lewro ... a może probowaliscie połaczyć Kalaki z c56 ;p Jak Dr.Andrzej bas3 z Kalakami ...;p ? Pozdrawiam

"Można być zawodowcem ....pilnując psiej budy..." ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
raczej niczego nie bede łaczył chyba że to wyniknie po spotkaniach z Brylem, ale juz teraz wiem że to co robie robie w dobrym kierunku i to opinia z tej "drugiej strony ". Ale wiecej niechce tu o tym pisac , bo znowu jakieś psy bedą ujadać. Ja ucze się od kazdego co ma cos w tym temacie do powiedzenie a, Bryl jest tego przykładem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
no i po stazu combat56 w Poznanu poza technikami systemu Combat56 zapoznalismy sie z konceptem pałki "Krzysztof PLOMBON instruktor Kali Eskrima – Arnis (ESTOKADA)
vice mistrz świata Los Angeles 2001 - waga ciężka" demonstrował techniki Arkadiusz Lichnerowicz, ponadto koncept walki nożem / nóz na nóz i nóz w bliskim kontakcie /. Najwiekszym zaangazowaniem uczestników był trening przezycia ataku nozem z finałem na póltuszy swińskiej która posłużyła jako model treningowy i zrozumienia skutków uzycia noża. Niektórzy cwiczacy poczuli na włsanej rece skutki źle trzymanego noża, wad konstrukcyjnych itp. Na stażu uczstnicy mieli mozliwośc zaznajomienia sie z podstawowymi zasadami uzycia broni palnej krótkiejna krótkim dystansie prezentowanej przez operatora jednostki elitarnej Polski. Na staz osoby które przyjechały z całej Polski reprezentowały wysoki poziom techniczny jaki posiadały duze doswiadczenie w sportach waki co dało wspaniała atmoswere treningowa , wymiane doswiadczeń i zawiazaniu przyjaźni oraz wspólpracy na dalsze szkolenia. Nie bawem wrzuce pare fotek.

Zmieniony przez - lewro w dniu 2006-05-16 12:42:33

Zmieniony przez - lewro w dniu 2006-05-16 12:43:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112


tak to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112


mozna było oberwać - jak zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112


teoria poparta praktyką, jak sie nie nauczysz na własnej dupie to nigdy sie nie nauczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112


kobiety tez przechodza takie szkolenia......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112


ćwiczenia sytuacyjne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium