SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
i co tego dowodzi


igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Życie

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Z...j się a nie daj się"

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
od 5 lipca do 20 lipca odbywa sie obóz przetrwania combat56, na wrzesień przygotowujemy seminarium poświęcone walce nożem trzy dniowe, niedługo zdjęcia ze SPAŁY staż czerwcowy.
pozdrawiam

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
zapraszam wszystkich poznaniaków chcących się na uczyć systemu combat56 do sekcji wtorek i czwartek 19.30 do 21.00 / ciężko,ostro,dobra metodyka, nie uczymy latac/
pozdrawiam igor


igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałbym sie dowiedziec czy w Białymstoku jest sekcja C56 albo innego kombatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
NIESTETY NIE WIEM ALE JEŚLI JEST TO NAPEWNO NIE AUTORYZOWANY PRZEZ NAS
POZDRAWIAM IGOR POZNAŃ

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1068


a posiadasz jakies informacje odnosnie sekcji w Warszawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jeżeli Kups spotyka się z Brylem i Bryl wygrywa dwa razy to jeszcze nic nie dowodzi. Ale jeżeli Bryl mowi ze każdy jego czlowiek wygra z czloiekiem Kupsa i na 10 walk 8 wygrywa to już o czyms swiadczy. O tym ze Bryl jest lepszym szkoleniowcem. Nie mylcie szczescia ze skutecznoscia w walce. Bo to co potwierdza się wieele razy raczej ciezko nazwac szczesciem. Ale to było pare lat temu teraz oba systemy ewolulowaly i ciezko obiektywnie stwierdzic który na dzis jest skuteczniejszy, lepszy. Na pewno jeden rozwinal sie bardziej - Combat 56.
Co do tego ze wymysla cos lepszego za pare lat tego nie mozna wiedziec a może być zupelnie odwrotnie bo do coraz wiekszej ilosci technik dochodzi bron i być może combat za pare lat bez broni będa bezuzyteczne. A jedynie pozostana jako wyrabianie psychiki i ducha walki, czemu tez teraz w duzym stopniu sluza.
To ze Kups przechytrzyl Bryla ze sciagnieciem technik z Bas-3 to już minelo i tego nikt nie zmieni. A przepychanki miedzy tymi panami nie powinny nikogo interesowac. To ich sprawa. Osobiscie nie pochwalam Kupsa ale tez go nie znam.
Lewro piszesz ze znasz obydwu panow ale od strony szkolenia treningu czy na stopie towarzyskiej bo wiesz chwalenie się tego znam tamtego znam jest troche zabawne a widze ze masz cos wiecej do powiedzenia w temacie combatow.
Pozdrawiam


Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.


Zmieniony przez - Kask w dniu 2003-08-05 15:02:46

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
jesli chodzi o moje znajomości w dziedzinie walki, sztuk walk, systemów wojskowych itp.są duże, ale nie przypominam sobie bym sie chwalił na forum że kogoś znam / przynajmniej nie w tej formie /generalnie zlewam to co robią obydwaj panowie - każdy pracuje na własny rachunek i ja też cięszko na to pracuje i nie potrzebuję żadnych znajomości lub wożenia się na plecach innych ludzie cenią mnie za to kim jestyem a nie za to kogo znam jeśli tak oceniasz to forum to bardzo mi przykro, niestety temat kupsa i bryla powraca jak bumerang a ja zawsze uważam żeby sie móc na jakiś temat wypowiadać to trzeba coś na ten temat wiedzieć więc podałem moje źródła, na pozostałe argumenty odpowiedziałem już w cześniej jeśli nie to inaczej sprecyzuj pytanie lub odejdz w pokoju napewno odpowiem
puki czas wrzuce pare fotek ze spały ze stażu combat56
narka pozdrawiam wszystkich


ps. Wrogów też trzeba szanować


igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Chyba zle mnie odebrales
cytat Twojej wypowiedzi:
... nie interesuje mnie kto ma jakie zdanie na temat kupsa czy bryla ja mam swoje i go nie zmienię /znam ich osobiście/.
koniec cytatu
Dlatego zapytalem o to ja biore odpowiedzialnosc za to co mowie i tego oczekuje od innych. A widze ze odbierasz mnie jako atak na Twoja osobe.
Pytanie Gdzie poznales Kupsa i Bryla? Jak na razie nigdzie zle nie ocenilem Ciebie wyciagnales pochopne wnioski.



Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium