SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Lewro, mowiles cos o jakims trenerze z Krakowa, ktory uczy Combatu56, mimo ze nie prowadzi autoryzowanej sekcji. Czy jest to ciagle aktualne? I czy mozesz powiedziec cos o poziomie w tamtejszej sekcji?

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
tak uczy ale prywatnie jeśli napiszesz do mnie maila to podam ci szczegóły
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
obecnie na stronie Arkadiusza Kupsa sa podani autoryzowani instruktorzy systemu combat56
po podliczeniu lat okazuje sie że jednak poznańska sekcja obchodzi
6 - cio lecie , oczywiście bedzie wielka feta na starym rynku w poznaniu.
obecnie w poznańskim osrodku sa organizowane szkolenia nurkowe, spadochronowe,strzeleckie,szkolenia z noża ,batona,zipa, ochrony osób.
latem organizujemy kolejny obóz combat z max zajęciami 2 tygodnie.
zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1262
Witam , nie mam chwilowo czasu na przeczytanie wszystkich wypowiedzi w tym poscie. Chcialem tylo napisac, ze od niedawna jestem czlonkiem sekcji Combat 56 w SZczecinie i w ostatnia sobote odwiedzil nas Arkadiusz Kups, to co pokazal wystarczylo aby pokazac, ze jest naprawde za***isty i jeszcze raczej nie doszlo do momentu w ktorym przerosli by go jego uczniowie ( nie wiem jak w innych miejscach ). Chociaz to dopiero poczatki to musze przyznaz ze calkiem szybko sie idzie do przodu, treningi daja duzo satysfakcji, nie zamierzam rezygnowac. Polecam wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
witam w szeregach trenujących combat56 jest nas przeciez tak nie wielu.
To dobrze ze widziałes jak pokazuje techniki Arek dobrze się uczyc u źródeł, poza tym sekcja szczecińska z tego co wiem była pierwsza w polsce, z reszta nic dziwnego skoro Arek pochodzi ze szczecina.
Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Sa jakies ograniczenia wiekowe co do trenowania c56?

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
tak ukończone 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 977
Szkoda, musze poczekać 3 lata

"To co odeszło, to przeszłość..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziomal:
Do której sekcji chodzisz? W szczecinie są trzy sekcje combatu, w tym dwie z elementami jjgr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
być moze gdzie indziej w innych miastach tej regóły sie nie przestrzega ale w poznaniu tak, nie prowadzimy zajęć sprtowych takie założenie jest od 6 lat i sie nie zmienia, potrenuj jakąś sztukę walki bedziesz miał jakieś podstawy, a potem na combat56 / ten system wypacza wszelkie kanony walki i obrony /
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium