SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99
Witam, pytanie odnośnie techniki Combatu 56:
Czy technika ta zawiera elementy walki w dystansie? udezenia rekoma nogami? Rozumiem że jest to technika która przydaje sie najbardziej w samoobronie, lecz czy w zwykłej bójce od razu dążymy do zwarcia czy są metody posrednie (np. udeżenie w krtań)?
pozdrawiam

Life is a f***in gamble (8 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
generalnier założeniem systemu jest tskie aby jak najszybciej skrucić dystans , ponieważ działamy na punktach presyjnych . Na treningach uczymy walki łokciami, kolanami,jak również klasyczna praca rąk jak w mauay tay i jest tego dużo oczywiście dążąc do zwarcia w stójce lub w parterze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
staz walki i obrony batonem - pałką teleskopową już wkrótce wiecej na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1476
Lewro Pisałem do Ciebie na maila ale chyba się nie dokopałeś do niego. Ile kosztuje ten kurs strzelecki, jest weekendowy, jakie są wymagania, czy można gdzieś w poznaniu (bo chyba tam to będzie) przespać i czy żarcie jest już w cenie..
Jestem z Tychów (to Cię powinno na mojego maila naprowadzić)...

Grzeczni chłopcy idą do nieba, a niegrzeczni tam gdzie chcą
-smu_tny-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
****a fajna sprawa szkoda ze w Gdańsku niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
Igor pozdrawiam i mam pytanko kiedy staz w spale i co z książkami na temat c56.A i jak kontakty z Pietrasem z krakowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
przepraszam faktycznie trochę tej poczty sie zebrało, juz odpowiadam jeśłi chodzi o kurs strzelecki to pierwsza częśc juz sie odbyła kolejna będzie w styczniu 15 16 styczeń koszt 250 zł co do noclegu to jest w pobliżu strzelnicy schronisko i mozna tam sie przekimać dowiem sie jakie ceny ale nie powinno byc drogo 15 zł za dobe / chyba /, jeśli ktos jeszcze chce sie dopisać to niema sprawy, ale musze mieć trzy zdjecia i dane.
co na kursie :
- strzelanie w zakresie licencji 1 i 2 stopnia około 90 szt amunicji krótka palna, glauberyt, pompka . Po kursie otrzymujesz dyplom systemu combat56, dyplom zaświadczający ukończenie kursu strzeleckiego według ustawy o ochronie osób i mienia / możliwej jest równiez zrobienie kolejnej częsći taktyka i technika interwencji - co to daje ? możliwośc ukończenia całego kursu na licencje 1 i 2 stopnia i jeśłi ktos edzie miał ochote może sobie w swoim mieście iść na egzamin państwowy i zrobic sobie licencje , zawsze jakis sposób na dorobienie /
wszelkie inne zpytania o kurs strzelecki na mailla z dopiskiem kurs strzelecki. co do kursu strzeleckiego to odsyłam na nasza strone w punkcie szkolenia, tam są opisane zagadnienia poruszane na kursie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
hmm.. co do książki to niewiem może sam napisze to bedzie szybciej , a juzek pietras bardzo dobrze, działa ostro w krakowie
narazie żadnych staży nie ma organizowanych przez samego pana kupsa, więc ruch w interesie marny hahahaha
w poznaniu staz batona prowadzony przez krystiana przybysza i prze moją skromna osobę juz nie długo info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112


pare fotek z obozu combat56 lato 2004
desant pontonowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112


ćwiczenia na wodzi z woda ,pod woda i wszystko co mokre to około 1/4 zajęc na obozie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium