SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498


Tu z Arkadiuszem Kupsem.

Niedobrze robić za manekina do demonstrowania technik i boleśnie...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6790 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66961
Oj tak potwierdzam na przygotowaniu IX zmiany boleśnie się przekonałem że mjr. się w tańcu nie pier...

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
Czy na terenie Krakowa jest takaś sekcja Combatu?

Lewro, pisałes kiedys o instroktorze indywidualnym w Krakowie. On gdzieś szkoli? Można sie do niego zapisać? Dasz namiar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
niestety już nie prowadzi zajęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
czy w wakacje sa jakies zajecja w szczn

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
witam chcialem sie dowiedziec czy w okresie wakacji sa jakiekolwiek zajecia z sztuk walki w szczecinie troche sie nudze pozatym forma mi lecji w dul potrenowal bym cos

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wejdź w spam,tam właśnie z Sebą gadałem o treningach BJJ,u Bagiego są treningi,masz tam rozpiskę.Ja się wybiorę,bo mnie nosi...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
dzieki przejrzalem strone bagiego napisz mj cos wiecej o tym czytalem ze trza miec jakies akt badania lekarskie ubezp nw i troche daleko mieszkam na prawobrzezu myslalem o krawce lub tajskim boksie
zajecja zaczynaja sie od 2 07 byles juz na tych zajecjach jak jest z gory dziekuje
]

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Niewiele Tobie napiszę,bo jeszcze na BJJ nie byłem,a chcę złapać chociaż małe podstawy.Na pierwszy trening wybiorę się w piątek,to podtem zapodam jak było,zapytam też co z badaniami,czy bez nich przez wakacje da się trenować.
Parter w Combacie 56 jest ograniczony tylko do szybkich wyjśc z tej niebezpiecznej strefy dla nas,ja chcę się dowiedzieć jak walczyć,bronić się po przypadkowym zglebowaniu na ziemię przy walce 1 v 1.Jeśli masz wieści o innych wakacyjnych treningach to daj tu cynk,jeśli mi się BJJ nie spodoba,to może na boks tajski bym poszedł.Też bym latał z PrawobrzeżaPozdrawiam.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-07-30 20:40:01

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
jak cos znajdziesz to napisz tez sie zapisze moze razem bysmy jezdzili mam auto i napisz co i jak z badaniami i ile kosztuja zajecja tez mnie interesuje wyjscje z parteru chodzilem 2 lata na combat i nic nie bylo prawie o wyjscju z parteru czekam na odpowiedz dzieki

marek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium