SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
w temacie A. Bryl i Bas 3 nic mnie nie zdziwi i nie zaskoczy. nawet gdyby kosmici prosili Bryla o szkolenie, ale pewnie tez by odmówił.
za to jego wyznawcy uraczyliby kosmitów opowieściami o biednym poruczniki zabitym jednym ciosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
Powtarzasz się i jak zwykle nic nie wnosisz,więc po co wogóle zabierasz głos użytkowniku?Poczytaj anatomie lepiej i wróc bogatszy o wiedze,krórej nie posiadasz a o której piszesz.pozdr

''Kto nie maszeruje ten ginie''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
"użytkownikiem" to jesteś TY.
co znowu z anatomią wyskakujesz? co chcesz wiedzieć?
czy jest moźliwe zatrzymanie akcji serca przez uderzenie? jest moźliwe. w ściśle określonych przypadkach.
jako ciekawostka: najnowsze wytyczne ERC mówią, że niemedycy wykonuja pośredni masaż serca już w przypadku stwierdzenia braku oddechu, czyli bez badania tętna. badania wykazały, ze nie szkodzi to...a masaż serca można porównać do uderzenia.

jeśli juz czepiasz sie anatomi serca, to w ścisle określonym mechanizmie zatrzymania akcji serca mozna ją przywrócić własnie przez uderzenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
Widze,że odrobiłeś lekcje,więc jeśli wiesz to po cholere kwestionujesz i dorabiasz całą''dziecinna''otoczke.Tak czy inaczej nie chciał bym się znalezc na miejscu tamtego zołnierza.pozdr

PS Poczytaj historie boksu-były przypadki zatrzymania akcji serca w czasie walki i reanimacji.Szczególnie po uderzeniach spotkaniowych prawy prosty z doskoku na dól pod lewy prosty na góre(i to w rekawicach)

''Kto nie maszeruje ten ginie''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4410 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
był też przypadek w walakch MMA, u Ruskich, gdy do walki dopuszczono człowieka z wadą serca...


lekcji nie musze odrabiać, robię to na codzień.

a wiem, że na temat Bryla jest tyle kłamst i mitów, że sam pewnie się ich wstydzi.

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-02-04 14:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 424
lub dopuszczano zawodników,którzy byli bardzo mocno odwodnieni...dotyczy to nie tylko boksu rzecz jasna.
A co do dr Bryla to juz pisałem,że sporo faktów miało nieporzebną(według mnie)dodatkową oprawe,natomiast tamte zdarzenie naprawde miało miejsce a po walce ingerował lekarz pierwszej pomocy.
No coż,jedni lubią suche,zimne fakty bez fajerwerków,natomiast zdecydowana większośc woli sensecje...ja nic na to nie poradze,pozdr

''Kto nie maszeruje ten ginie''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
tak sie skałada że trenowałem przez dwa lata z instruktorem który uczył sie tekwoondo od Bryla, boze co to było za tekwondo poprostu zeźnia ale tylko dla tego ze cwiczył u Bryla we wrocku i osobiscie poczólem wiele takich uderzeń po których nie mogłem złapac tchu lub nie byłem zdolny walczyc dalej, do czasu hehehe.Mojego kumpla bardzo cenie za jego umiejetności i to co mówił o Brylu to nie były opowieći wyssane z palca i jedno powiem ze i kolanem i pięścia uderzając w kaltke mozna niedośc ze połamac to zabić bardzo chetnie komus to pokaże / ża się palę do tego/ a potem pogadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1048


trochę jałowa dyskusja. nie sądzicie ? atrykuł powstał raczej żeby był. autor niczego nie sprawdził.

każdy kto wykaże minimum zainteresowania może wszystko znaleść w sieci. i o p.Brylu i p.Kupsie. propagowanie plotek i fantastycznych hisorii jest niepoważne. ale Bar i BigBrothera też duzo ludzi (?) oglądało. trzeba wybaczyć.

Uriel - byłeś na treningu ???

i po co to wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
zgadza sie , ale trzeba było coś napisać heheheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jeszcze nie byłem - musze uporządkować pewne sprawy - dopiero pójdę. Kwestia paru tygodni. Ty może chodzisz tam?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium