SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546
Witam foteczka całkiem całkiem mozna prosić wiecej fotek

Pablo(PAWEŁ)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
J/W Proszę o więcej fotekMiło mi się ogląda siebie,chociaż jak potem oczka leczyłem po technikach,to znowu się zastanawiałem na co mnie to byłoPozdro Igor.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
okolo 50 minut trwa rozgrzewka (pot z nogawkamji lecji) w czasie niej są elementy walki okolo 20min uderzenia i 20 min technika
pozatym zauwazylem ze wiekszosc w technikach to uderzenia chwyty za w jadra (W WALCE O ZYCIE TO CHYBA KONIECZNE) W GRUPIE DLA ZAAWANSOWANYCH SAMI,, MIESNIACY,, CWICZYLEM OSTATNIO Z TAKIM TO MALO MJ REKI NIE WYRWAL ZACZELEM BRAC ODZYWKI ALE TO MI NIE POMAGA ZACZELEM MYSLEC O ZNALEZJENIU SZTUKI WALKI GDZIE NIE TRZEBA UZYC DUZO SILY ZEBY POKONAC SILNJEJSZEGO DUZO PRZECIWNIKA MOZE AIKIDO MAREK

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
a gdzie ty ten combat ćwiczysz u kogo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
ZIGI NA NIEGO WOLAJA PRACUJE W WOJSKU NIBY SIE PRZYJAZNJ Z KUPSEM
DOSYC DOBRZE PROWADZI ZAJECJA STARA SIE CZEGOS NAUCZYC JESTEM NA WSZYSTKICH ZAJECJACH NAWET JAK MAM KONTUZJE DOBRZE OPANOWALEM TECHNIKI NIE MAM SILY W UDERZENIACH JESTEM SLABY SZCZUPLY I WYSOKI NIE MAM DOBRYCH WARUNKOW FIZYCZNYCH NIE MAM CZASU NA SILOWNIE POZDRAWJAM

marek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
a Zygi znam stary wiarus Kupsa , w combacie nie są ważne mięśnie ale determinacja, na tym polega trening psycho-fizyczny, na pewno masz dużo innych walorów do walki niż obudowane mięśniami ciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak wyczytałem na stronie A.Kupsa,będzie on gościem-instruktorem na regionalnym stażu Combat56 właśnie u Zygiego,byłego żołnierza 56 KS.Staż w Szczecinie w dniach 15-16 marzec,godziny nie są podane.Nie wiem czy uda mi się wyrwać na ten staż,bo według grafiku mam robotę,zresztą zawsze jak są fajne staże to jestem w robocie i muszę kombinować jak się urwać,czy zamienić.Zobaczę a może się uda coś wykombinować,żeby być tam.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2862
Chcialem serdecznie podziekowac Lewro za treningii na ktore mialem zaszczyt uczestrzac (prawie 2 lata) oraz Jego współpracownikom !! DZIEKUJE ! I za to"marudzenie","walenie" i cala merytoryke tez dziekuje !! Uratowalo mi to "zycie" w weekend a twarz napewno. POZDRAWIAM

"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52

GRALU => http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
ciesze sie Gralu ze sie przydało i przy okazji pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
tak zgadza sie staz bedzie w szczecinie u Zygiego zapraszam LEWRO ALE TYLKO ZAPRASZAM KAZDY PLACJI ZA SIEBIE JESZCZE NIEWJADOMO ILE I W JAKIEJ SALI

marek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium