SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
szukam osób które zajmuja sie profesjonalnie combat56 strony www itp.

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
cze
Jestem z Łodzi,
wiecie moze czy ktos bedzie uczył c56 u nas. kedys pochodzilem troche na treningi do R.S. okolo 2 lat z przerwami. Teraz kupa. trenera nam wsadzili , glosna sprawa kryptonim "Hoolywood".
I teraz h...j, czlowiek jak nic nie robi to gnusnieje. moze slyszeliscie o jakies alternatywie dla c56 w moim pieknym miescie.

Co do wojny miedzy Basowcami a Combatantami to mielimy kilka treningow z jednym panem od bas3 - jedno co moge poowedziec ze bylo bardziej krwawo, bardzo krwawo :)

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
obawiam sie że jeśli sam sie nie pofatygujesz na jakis staż combat56 to tak predko sie nie doczekasz instruktora z krwi i kości tego co wsadzili znałem go ale jak sie koles zabrał za streczycielstwo i wymuszenia to taki efekt, póki czs nic sie nie dzieje konkretnego w strukturach combat 56 no bo ich nie ma kazdy szkoli na swoja nute a kups tylko obiecuje złote góry i nic z tego nie wychodzi życze powodzenia jeśli jest mozliwośc to ćwicz bas 3 jeśli jest konkretnie
pozdrawiam


igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
osoby zainteresowane zrobieniem uprawnień instruktora combat56, prowadzenia sekcji lub stażami prosze o mailla

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
staż noża 24 styczeń poznań więcej info na stronie stowarzyszenia

igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1688 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15962
lerwo a chodziles kiedys na bas-3? Bo dla mnie to on troche za krwawy byl.Tzn za duzo nie mozna bylo sie nauczyc bo jak np zle garde zes zalapal to od razu kopa na ryj dostawales wiec nie wiem czy to milo sens bo bo 7 takich incydentac miales dosc nauki tego systemu.Wiec raczej ten bas sobie daruje ale poszukuje wciaz combat56 lub tez ale nie wim czy to jest mozliwe bo wyslalem maila do warszawy w sprawie rosyjskiego sambo ale nie dostalem odp wiec nie wiem....Teraz zamierzaam troche potrenowac z chlopakiami elementy full contactu na bliskich odleglosciach polaczony z elementami combatu56 i krav ale nie wim czy to wszystko ladnie zmiksuja zeby wyszedl z tego jakis ladny "streat" no ale ...

Misiek

nadzieja jest zatapialna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
bardzo dobra inicjatywa mix różnych styli,jeśli chodzi o bas -3 to miałem kontakt i zosobami i z twórca , to oczym piszesz to brak metodyki treningu my takich żeczy nie robimy , to nie sztuka komuś udowodnic że nic nie umie sztuka jest nauczyć go tego samego co sam potrafisz i wtedy sprawdzic jak szybko przyswoił wiedze mam w takim razie ptanko - skąd znasz techniki combat56 / pytanie retoryczne /,u nas w poznaniu organizujemy staże weekendowe dla osób przyjezdnych które chca poznac technike systemu combat56


igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Lewro ale z tego co czytałem to BAS-3 charakteryzował sie wlasnie takimi treningami (krwawymi )
Podobno tworca takie wlasnie treningi stosuje.

A sambo jest za***iste . Ostatnio bylem na 1 treningu (w Krakowie).
Bardzo dobry gosc to prowadzi ( i uczy technik bojowych )

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
niestety to legendy z tego co ja wiem to fakt cwiczy sie ostro czy to jest bas czy combat z tym że na combat my stopniujemy agresje uczymy techniki i zasad oczywiście w ******l mozesz dostac jak chcesz instruktorzy chetnie pokażą , ja uważam że takie nap*****lanie na mocnehj tubie browadzo do trwałych okaleczeń i kontuzji gady miałem 20 lat to tak myslałem ostro zeby za***ac / tylko ja to ćwiczyłem na ulicy na jankach co sie woźili po ulicach takich co niby każdemu w******lą , wiec roz***ac takiego goscia nie było przeszkód a przyjemnośc z założonego patentu ,a potem szybko go zerwac / wiesz o czym mówie /to wielka przyjemność .
teraz mam 30 i tak nie szaleje ale dużo wymagam od swoich podopiecznych a o sambo w krakowie słyszałem duzo dobrego, Korpantiuk to chyba prowadzi i słyszałem że jest dobry nawet bardzo.
Trenowanie sportów siłowych dużo daje w czasie walki sambo , kravka ,trochce siłki / tylko partie mięśni najsłabdszych zeby nie obudowac sie zabardzo , przynajmniej raz w tygodniu tarcze / box :lewy prawy haki i sierpy duzo kombinacji no i front kick i lokick /i basen 45 min krałl , no to bedziesz miał dobrego mixa a po roku zmiana.
powodzenia


igor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Mam podobne zdanie jak ty . Za ostre treningi mogą tylko zniechęcic choć jest to też metoda.
Co do BAS-u to oni tłumaczyli to w ten sposób ,że ludzie tak trenujący są przygotowani na obrazenia i sie ich nie boją .
Ulicznych walk raczej unikam (czasem sie zdaza jakas szarpanina po pijaku )
Sambo - nie wiem dokładnie jak nazywa się ten gość . Dowiedzialem sie o nim bo prowadzi treningi Judo w Wiśle . Mówią na niego Sasza ( nie wiem czy to jego imie :) )
W każdym razie słyszałem że gość ma "przeszłość" ciekawą ( podkreślam że słyszałem )
Umiejętności bardzo dobre ( to widzialem ) .
U niego mam zamiar podszkolić sie w bojowych technikach i roznych innych ktorych w Judo sie niecwiczy ( nie wiem tylko jak z kasą )
A ten mix treningowy ktory podałeś stosuje w miare wolnego czasu (oprucz treningu kickboxerskiego ze tak powiem -brak czasu )

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium