SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
dobra,dobra kolego nie wyjażdżaj mi tu z dobrocią serca,tzn Kups tego nie firmuje zabierasz jego produkt jego nazwe i sprzedajesz ze swojego sklepu-oczywiscie utarg jest twój.każdy kto chce prowadzic zajecia nawet z wykręcania paznokci musi miec uprawnienia od "MEN i Sportu"(Instruktor Rekreacji Ruchowej...specjalizacja np.samoobrona(nie mylic z p.Lee perem))ktos dorosły o tym wie bo to żadna tajemnica.Nie popieram ludzi którym sie wydaje ze mogą innych dyma..wykorzystywac.no ale forum jest od dyskusji...hm :)moze uda ci sie mnie przekonac.nara widze że powstł kolejny combatxxx a znajomosc z p.Kupsem wykorzystujesz do reklamy

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
nie wiem czy umiesz czytac ale stowarzyszenie combat56 nie musi byc własnoscia Arkadiusza Kupsa , stowarzyszenie tu grupa ludzi która działa na rzecz jakiejs ideii, nigdy nikt nie podpierał sie nazwiskiem A.Kups i nic mu nikt go nie wydymał. Czy pan major nie moze załozyc sam stowarzyszenia kto mu broni co robił przez ostatnie 11 lat? dlaczego on tego nie zrobił ? Zrzeszamy ludzi którzy chca cwiczyc ten system myślisz że tylko Kups umie ten system? Albo specjalnie wbijasz kij w mrowisko albo zbyt krótko zajmujesz sie tym tematem. Nie zamiezam ciebie nawracac bo nie ma do czego . Myślisz ze jak powstaje np. stowarzyszenie misia uszatka to ktos go pyta o zdanie? Stary gdzie ty żyjesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Street, z C56 nie mam nic wspolnego, ale uwazam, ze Lewro ma racje. Combat 56 powstal na poczatku lat 90' a dopiero w zeszlym roku powstaly sekcje autoryzowane przez Kupsa. Jakby czekac na ruch ze strony majora, to system by umarl smiercia naturalna. Z kolei o sekcji poznanskiej kraza dobre opinie i nie mam powodu, zeby w nie nie wierzyc. Tym bardziej ze znajomy, ktory chodzi tam na treningi potwierdza ta opinie.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
) no zawrzało i dobrze,lewro co masz wspólnego z 56ks?o ile mi wiadomo Kups zeby się odciąć od tanich podrób do nazwy COMBAT dorzucił 56 ku pamięci jednostki i ludzi którzy ten system pomagali tworzyć,rzetelne śledzenie informacji (histori),choćby z wydanej kasety VHS to potwierdza.Do rzetelnego obiadu dodałeś kompocik i podajesz się za mistrza kuchni.system powstał na potrzeby wojska,zgadzam się po obróbce dać go cywilom-spoko.jaka śmierć naturalna systemu?Niechętnie musze się odwołać do p.Bryla i systemu BAS tu nikt nie mówi o śmierci systemu bo p.B nie prowadzi sekcji i masowych szkoleń dla niby instr. w 2 miesiące(weekendowo-a jak ktoś jest na wagarach?).Więc pytam ponownie jaki wkład miałeś w tworzenie tego systemu?jesteś bystry pewnie dorzuciłeś sobie jakieś techniki strzelań CQB(chyba tak się pisze),walke na schodach,w windzie i takie tam,ale rzeby podpisywać się pod czyjąś robotą?stary...czyli że uczeń przerósł mistrza?sorki ale ktoś tu wierzy w zajączka Wielkanocnego.całkiem nieżle ci idzie szkolenie ale wszystko w dobrym smaku

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
street zgadza sie nie jestem byłym zołnierzem 56ks ale tez nigdy tego nie mówiłem . Jestem instruktorem cywilnym który uczy i mundurowych i cywili. Kups nigdy nie musiał sie zamnie wstydzic ani za nikogo w Poznaniu, nie przypisuje sobie mistrzostwa bo owego nie ma, przez kilka lat prowadziłem zajęcia w Spale jako instruktor, od Arka zawsze miałem aprobate na jakiekolwiek szkolenia zanim była mowa o jakich kolwiek instruktorach autoryzowanych. Nigdy sie nie wypre tego że uczyem sie od Kupsa tak jak od wielu innych instruktorów. Mysle że więcej nie musze komentować,wiecej informacji musisz zasiegnąc u źródła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171
Witaj Lewro,z combatem spotkałem się dość bardzo dawno i przez ten czs śledzę co się dzieje w tym temacie.Pamietam czasy pierwszych obozów organizowanych przez kupsa itd itd.Nieznam cie osobiście ale pamietam ze zawsze działałeś w combacie a i Pietras też chwalił cię za twoje ambicje i co najwarzniejsze nie wypaliłeś się i dalej to ciągniesz. Co do twego stowarzyszenia to jestem za a prawda jest taka ze z czasem człowiek sam chce przekazać wiedzę którą posiada a nazwa to nazwa a co do kupsa napewno o stowarzyszeniu wie i z nim gadałeś(tam myśle)a nie jednemu psu na imnie "burek" liczy sie idea i jake ma się umiejętności.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
no i to jest obiektywna wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
lewro wiem ze pare razy pojawiłeś sie w spale i pare razy poprowadziłeś zajęcia,widziaem to i twierdze ze owszem cos tam reprezentujesz-tego nie kwestionuje iszaleńcowi który to zrobi dorzuce się na plaster i APAP,śledziłem jakiś czas twoje wypowiedzi i jak napisałeś ze Kups nie jest w St.C56 i powiedzmy masz to gdzieś bo sie rozwijacie i jesteście tacy dobrzy no bo to ,no bo tamto to,mnie roz***ał-eś ale potem ogarnął mnie śmiech,propagujesz system-pochwalam,co do reszty nie bardzo

nie ufaj nie proś nie bój się

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
zacytuj co powiedziałem to mozemy pogadać , narazie dyskusja z tobom jest bez celowa bo nic z niej nie wynika, myśle że jestes daleki od prawdy. Nie widze sensu zeby sie tobie tłumaczyć z moich wypowiedzi lub czynów. Masz racje jestem cienki bolek i nie znam sie na rzeczy. Łatwo jest się anonimowo chować za nickiem i kogoś szkalować.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 861
...niestety prawda jest taka że pan Kups naprodukował miernych instruktorów po drodze swojego zycia zostawiając ich swojemu losowi, wiele technik jakie pokazuje sa technikami sytuacyjnymi , improwizacyjnymi. Są techniki podstawowe a później sa tych technik rozwinięcia , ale bez porządnej metodyki to sie njiczego nie nauczysz więc .....powiem tak jest ojciec i są synowie , z synami kazdy może sie dogadać z ojcem nikt...W poznanu od 6 lat nie moglismy sie doporosic ,a teraz nie ma takiej potrzeby...Lewro dodam że znalazłem pare tekstów pochlebnych mjr.dlatego nie rozumiem tej gmatwaniny i jeśli nie chcesz mogę nie pytać ani krytykować tylko cie podziwiać jak większość młodzieży Lewro pozdrawiam tylko sie tak łatwo nie gorączkuj

nie ufaj nie proś nie bój się

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium