SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 261709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
staz walki i obrony pałka teleskopową 17 kwietnia / batonem/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
od wrzesnia co miesieczne staże combat56 dla zainteresowanych , tylko technika żadnego cwaniactwa
zapraszam - obóz w lipcu 2004
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lewro warto wg Ciebie cwiczyc kempo ?? bo zastanawiam sie czy sie zapisac, teraz potrenowac to a jak sie pojawi Combat 56 w Katowicach to tam sie zapisac, ewentualnie co innego polecasz ?? bo wlasnie glownie chodzi o samoobrone, zadne jakies kung fu czy inne bajery, po prostu umiec sie obronic w jakiejs stresowej sytuacji, a jakies podstawy bym chyba wyniosl z tego kempo, zeby pozniej na combacie dac rade bo podobno nie latwo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
puki czas proponuje style mieszane : dobra praca rąk / boks /lub kempo karate ale do tego cos parterowego to ci w zupełności wystarczy a techniki combat56 to możesz sie nauczyc u nas na stażu w poznaniu i powoli sobie wdrażać w swojej technice , przygotowujemy pierwszy w posce konspekt z technikami tego systemu, części będzie 10 / podstawowych /.
niedługo próbke bedziesz mógł zobaczyć na naszej stronie www.combat56.org 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Igor wiesz coś na temat terminu stażu w Gliniku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
narazie nic wiem tylko tyle że kups organizuje jakieś seminaria w zamościu i u jacka wysockiego w lublinie, spała powinna być w maju lub czerwcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 833
Mam pytanie: Czy bedzie jakas sekcja C56 w Krakowie? Cztery lata temu jednostka na Wrocławskiej otwarla swoje podwoje dla cywilow i byla tam mozliwosc wziecia udzialu w kursie (ale niestety byla to sprawa tylko jednorazowa i szybko to porzucili).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
myślę że tak jest jeden instruktor który przymierza sie do otwarcia od września prywatnie mogę ci podać do niego tel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
w maju organizujemy skoki spadochronowe zainteresowanych zapraszam do wysłania mailla w celu bliższych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Malyslonik, nie wiem czy nie ma teraz na Wroclawskiej jakichs szkolen. Akurat jakis czas temu przechodzilem obok jednostki idac na swoj trening i stala tam grupka gosci z torbami treningowymi. Najlepiej sprawdz.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium