SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Combat 56 trenujący i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 260932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Albo w Katowicach, bowiem natknęłam się tutaj na adres klubu, zanim się, lecz ta informacja gdzieś umknęła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jacek Frucz prowadzi w Chorzowie sekcje C56, jest ona niedaleko Straży Pożarnej w budynku ERY. Kiedyś prowadził zajęcia w niedziele w Gliwicach, ale na chwilę obecna nic mi na ten temat nie wiadomo.
www.combat56.pl 

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
nowy26 - zapraszam do mnie na staż, na pewno ten problem zniknie po nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Puchatku dziekuję za udzielenie odpowiedzi:). Nie wiem czy dostaniesz moją odpowiedź bo jak narazie nie umiem się tutaj zbytnio w tym wszystkim połapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nowy26-pojedź do Lewro na staż.Naprawdę warto

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
co macie na mysli mówiac staz czy rózni sie on od zwykłego treningu a po drugie czy to napewno jest kwestia wytrenowania czy poprostu mojego słabego łba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
trening to około 1,5 h zajęć , staż to około 2 dni ćwiczeń po 7 godzin. Zawsze się więcej nauczysz na stażu,bo jest poruszanych więcej zagadnień i wałkowanych do pamięci mięśniowej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
chyba lepiej bym tego nie napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Źle zrozumiałem co napisałeś i usunąłem.Dlatego napiszę,żeby Nowy jednak przeczytał.


Na stażu jest czasowo bardziej intensywnie,bo 2 treningi po 3-4 godziny dziennie przez dwa dni u Lewro przeważnie,jest więcej czasu na wytłumaczenie niuansów technik,a generalnie nie ma drapania się po dupie,tylko ostry zapie.r.d.o.l.Psychika zacznie Ci się wzmacniać podczas sparingów sytuacyjnych,jeśli trafisz na staż u Lewro.Znacznie poprawia się pewnośc siebie w określonych sytuacjach.Wystarczy tylko przeżyć staż

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cokolwiek w rudzie ???

Następny temat

Muzyka na treningu

WHEY premium