SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - po prostu ćwiczę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja nie mam przepukliny a i tak mam większe jajka

















































żart:D

a tak powaznie, ja *******e, ale jazda..(chciałem napisać jajca ale nie za bardzo to tu pasuje xd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mnie tylko zastanawia ile ten z nią chodził, minimum 20 lat.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Filmik - MASAKRA dobrze że skończyło się to wszystko happy endem, patrząc na gostka to mógł te przepuklinę trochę olewać (widać że ma dużo fatu więc raczej się opierniczał ze zdrowiem i dietą), ale kim ja jestem by oceniać ;). Najlepsza Twoja wypowiedź że się NIE PODDAJESZ i za to sog :)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3521 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72032
bardzo ładny siusiak

a ty bierz sie kvrwa do roboty bo nie bedzie progresu ( jak u mnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Zgodze sie z tym ze bierz sie do roboty wkoncu, konkretnej, ale lepiej nie porywaj sie na ciezary skoro to rehab- ja tez to sobie odpuscilem i szlifuje technike i poprawna postawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
O Boże co wy tu ogladacie :D a juz mialem zagladac czesciej :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak zdrowie ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jak to zdrowie, raz lepiej raz gorzej ;D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dzisiaj chciałem zrobić jakieś trening na rozruch, to już po kilku pompkach mocny kaszel! Nie wiem, czy od poniedziałku wrócę do treningów, nie chce się bardziej rozchorować, masakra jakaś!

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-09-24 17:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Taki okres , też mnie gardło i kaszel złapały ostatnio Odpocznij sobie tydzień , niema sensu ćwiczyć jak wiesz że nic z tego nie będzie

Zdrowia

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas a zmiany SPLIT >> SPLIT

Następny temat

Siłownia + joga + koszykówka

WHEY premium