SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - po prostu ćwiczę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
O ludzie... To się nazywa mieć farta.
Dlatego ciesze się, że narazie ćwicze głównie z obciążeniem własnego ciała. Trochę się wzmocnie przed poważnymi treningami.

Ponownie, zdrowia życzę ;/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Kontuzje są nieodzownym elementem tego sportu, nie wiem czy znajdziemy dużą grupę z 10-letnim która nie miała przez ten czas jakiegoś urazu, więc spokojnie też Cię to czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ej no, nie krakaj ;/

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie kraczę, tak mówi mi każdy doświadczony "paker" z jakim zagadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
kontuzje przewaznie pojawiaja sie przy przetrenowaniu lub przy przeszarzowaniu z ciezarem robiac normalnie z glowa ryzyko kontuzji w tym sporcie jest jedno z najnizszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Konik, ale z tym robieniem z głową są zawsze największe problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1101 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2537
Cokta sam miałem podobnie z prawym barkiem, chciałem się troszkę podciągnąć na takim gównie to też musiałem do tego doskakiwać (powyżej 2m więc odbijałem się od ściany :D) niby wskoczenie looz na luzie po 2 sekundach chciałem się podciągnąć i poczułem ból w barku, nie wiem co tam się stało może to co Tobie ale kontuzja do dziś, cały czas uważam przy tricach i barkowych ćwiczeniach żeby nic się nie stało :). Ja osobiście miałem w życiu 2 kontuzję - pierwsza to była ból kaptura nie wiem co dokładnie sie stało ćwiczyłem trica i mi coś przeskoczyło widocznie za bardzo byłem napięty czy coś - dobre 2 tygodnie miałem sztywną szyję a skręty powodowały bóle, a druga to ta o której wyżej napisałem :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mialem dysk 2 razy *******niety tzn przesuniety przez to ze w mc szarpalem sie do za duzego ciezaru a drugi raz ze wioslo robilem bez rozgrzewki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Esbe - to z tym barkiem miałeś taką samą kontuzję jak ja, więc znam ten ból

shitman - U mnie na siłce jeż koleś, co mu wypada dysk raz w miesiącu, i mimo że wydaje fortunę na masaże i rehaby, to ćwiczy dalej

Siemano!

Bark już nie boli, czyli znowu mam farta Aaa, dzisiaj robię MC dość innowacyjną metodą:
MC 15/10/5 feat. Wodyn
W skrócie:
-3 miechy dla każdego pułapu powtórzeń, czyli 3 miechy na 15 powt. itd.
- jeżeli zaliczę wszystkie serie na danym ciężarze, dokładam co tydzień 1kg
- zaczynam od zaniżonych ciężarów (u mnie 30kg, nie śmiać się! Kyniek szczególnie)

Jest podobno bardzo skuteczna metoda, po której będę przygotowany na to ćwiczenie z większym ciężarem.

Wieczorem dam relację jak mi to wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
bardzo fajna ta metoda, ciekawie się zapowiada;)

podziwiam że się nie boisz szarpać znowu mc

sog, za wytrwałość!

trzym sie;)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-21 18:13:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas a zmiany SPLIT >> SPLIT

Następny temat

Siłownia + joga + koszykówka

WHEY premium