SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - po prostu ćwiczę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
spokojnie możesz krawędziować ;) pozycja i tak jest stabilna,a mostek może być prostszy do wykonania w ten sposób
w boxach-wolniej,dupa bardziej w tył, łokcie niżej

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Krzysztof - ano boksuje, a z tym workiem to nie przesadzajmy, że tak mocno chodzi, ale prawy prosty mocny jest, he he!

Autopsy - no właśnie miałem napisać o tym krawędziowaniu, bo przecież na zawody jeździć nie będę, i lepiej mi się przy tym mostek robi.

Co do tych boxów, to David Tate ostatnio wrzucił na YT filmik do boxów:



To rzuca mi nieco nowe światło na to ćwiczenie, popróbuje robić według jego wskazówek, szczególnie pomocne będzie nurkowanie pod sztangę, bo z tym zawsze miałem problemy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
zakaz krąwędziowania,czy opierania stóp na samych palcach uważam w IPF'ie za *****ny ;) ogranicza się różne metody,żeby było "uczciwie",a tak na prawdę pozbawia się w jakiś sposób zawodników stylu i osobowości ;)

nie lubię już Dave'a bo zgolił brodę i już nie jesteśmy podobni :P

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja też te zakazy uważam za zyebane, i dlatego krawędziuje

Dave to jeszcze, pomyśl jakby się Wendler ogolił Kompletnie tego ********a sobie nie wyobrażam bez brody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
ta pełna broda mi się średnio podoba,z kozią bródką natomiast wygląda świetnie. Mnie bardziej zastanawia jak Wendler wyglądałby z włosami na głowie xD już była jego fota jak był na jeża i podciągał się na drążku-nie poznałem go xD

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wendler z wyglądu to dla mnie typowy bad ass, a z włosami dużo by stracił ze swego "uroku" Kurde, znajdź tą fotkę, ciekaw jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
TRENING 21.07.2011


Box siady 10 serii 1-10 powtórzeń z ciężarem 80% wagi ciała (60kg) (według norm ze sprawności):
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3
60kg x 3 FILM


Wyciskanie sztangi leżąc:
progresja: +2kg
52kg x 5
52kg x 5
52kg x 5
52kg x 5
52kg x 5

Wiosłowanie hantlem:
progresja: +2kg
23kg x 5
23kg x 5
23kg x 5
23kg x 5
23kg x 5

Trening fajny tylko trochę się ciągnął, przez co nie starczyło czasu na rozciąganie i brzuch. Zresztą w tym tygodniu i tak tylko dwa treningi zrobię. Ćwiczenia dodatkowe na bica, wywalam, zostawiam tylko dipsy w lekki dzień WL. Wszystko super, mimo że progres to nadal zapas wielki, sztanga se technicznie lata. Daje filma z boxów, mam nadzieję że lepiej z siadaniem w tył?

A tu przedstawiam bardzo skuteczne i nowatorskie rozgrzanie mięśni łydek




SIŁA!!!

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-07-21 20:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3514 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71997
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 377 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15279
Siema! W tych boxach to wypadaloby chyba w gore patrzec :). Walnij plakat z jakas dvpcia na sufit i ogladaj :). Niezly tancerz z Ciebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Ja się nie znam, ale chyba:
1. daj łeb do góry :D
2. wypnij klatę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas a zmiany SPLIT >> SPLIT

Następny temat

Siłownia + joga + koszykówka

WHEY premium