SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 268256

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Ryż brązowy, gulasz wieprzowy, suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896


Zupka pomidorowa ze świeżych pomidorów ( Z 2kg zrobiłem ) x2 taka miseczka z ryżem jaśminowym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
Paszkos też tak mialem, te ***ane zaburzenia, ponad rok sie męczyłem , ale jedno Ci powiem , miej wyyebane... ja odkad poszedlem do roboty za***iscie trudno mi jest nabrac masy mieśniowej, i teraz żałuje ze sie wplątalem w to g****.

Zaraz wejdzie wór ryżu z kurakiem przedtreningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1330
ryż + cyc gotowany - po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179


... taki posiłek na drugie śniadanie i kolację, będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
a co dokladnie na kanapkach jest/ bo jak jakiś serek typu almette to niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Na jednej wlasnie almette, na 2 pozostalych ser, szynka z indyka. I reszta jak widać. Napisałem do Ciebie na gg z pewną sprawą. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Wygląda za***iście!
Ja właśnie półtora skrzydła z indyka z zupki ( gotowane było ) + musztarda do tego i spooooro warzyw z patelni w sosie sojowym na ciepło + trochę brokuła i ryżu łyżka z miski wyżarta, czekając aż się indyk podgrzeje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1330
serniczek z patelni by grrubas + 30g migdałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5957
Paszkos244, podasz przepis na tę zupkę? smakowicie wygląda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

WLICZAMY POTRENINGOWO CZY NIE ????????????

WHEY premium