SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 268356

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Bez mleka? Że niby słodzik + 2 łyżeczki kakao i woda gorąca? Miód - od dziecka nie lubię, więc odpada :)

Obecnie zabieram się za moje mielone. Potem zdam relację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
Wiesz, to zależy od tego, jak chcesz mieć gęste kakao. Ale imo najlepsza jest opcja z jogurtem (albo z mlekiem; ja mleka nie pijam ze względu na nietolerancję).

Zapitalam na tren. Po treningu czarniak z ziemniakami, a następnie przysmak - pieczona łopatka wieprzowa z ozorem i warzywami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
jajecznia na kabanosach z serem zoltym , do tego warzywka z jogurtem nat. i na koniec zielona herbata .

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1685
Apetyt z rana nie za bardzo, więc owsiane do blendera raz i zasypane rodzynkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Wlewam ciut mleka do kubka lub wody, dodaje ok półtorej czubatej łyżeczki kakaa decomoreno zależy jak mi się nasypie trochę cukru gdzieś płaska łyżka, jak ktoś się boi to może być słodzik, to wszystko mieszam aż się zrobi jednolita konsystencja, gotuje mleko i jak się zagotuje to zalewam cały czas mieszając. Kiedyś też do gotującego się mleka dodawałem kakao.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-02-11 12:59:22

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dobra, nie zdążyłem zrobić fot mielonego, bo tak pachniało, że szybko wszamałem z rodziną :)

Teraz coś takiego wpadło. Co o tym sądzicie? Mało objętościowo i energetycznie, czy dużo? Męczyłem to znów 20 minut, ale to chyba przez ilość warzyw, które zapychają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
regenat: Ty szamiesz bez lipy w dzien nabiał :D

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 755 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11547
A no i weszlo udko , skrzydelko z kury z makaronem razowym .

http://www.sfd.pl/czaro_masa_wakacje-t929562.html

"Nikt nie będzie się śmiał z gościa który może przyj**ać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
jabułko :)

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Czaroz95 - no i co z tego, że wcinam nabiał w dzień? Praktycznie w każdym posiłku mam nabiał. Nie rozumiem tej aluzji.

Kawa, bo mnie trochę zrzuca na bok.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

WLICZAMY POTRENINGOWO CZY NIE ????????????

WHEY premium