SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 267641

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wcześniej kromka razowca i 3 jaja na miękko + warzywa, a teraz przed snem (a raczej LM ). Twaróg polany maślanką i szczyptą cynamonu dla smaku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
Ja się zastanawiam nad maślanką jako dodatek ale nie wiem czy to dobry wybór...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dobry, dobry. Rano wchodzi jak w masło z owsianymi. U mnie ciągle jest maślanka, i miesiąc/dwa temu, 1 litr maślanki starczał na trzy/prawie cztery dni do owsianych, a teraz od kiedy mam trochę większy kubek schodzi prawie na dwa śniadania

Czemu się wahasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
bo maślanka to nie jest dobre źródło białka ;P chyba że oprocz owsianki z maślanką dajesz jakies inne źródło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie. Tylko maślanka. Nie ćwiczę na razie na siłowni, nie mam rygorystycznej diety, a raczej staram się jeść jak najwięcej i tak dalej, i to co mi smakuje, a jak widać po temacie, tego śniadania nie zamienię na nic innego Chyba, że tosty z masłem i grubo nuttellą + mleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
placki owsiane kawa i banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
prełorkałt ;P

...
Napisał(a)
Usunięty przez Makaveli01 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
A na kolację będzie sałatka: kurczak wędzony, ryż, ananas, kukurydza i rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

WLICZAMY POTRENINGOWO CZY NIE ????????????

WHEY premium