SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz %-) VOL 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 266968

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Panowie! Gołąbki robione z własnej głowy. Nie kieruję się w gotowaniu za bardzo kierunkiem "dla kulturysty" . Jem co mi smakuje + robię do tego ćwiczenia.

Przepis:
Mięso ( może być jakie chcecie, ja użyłem akurat do tych pierś z kurczaka-trochę suche wyszło-ale co zrobić, data przydatności była do 8.01 )
Kapusta włoska
Imbir
Chilli
Sos sojowy jasny i ciemny
Czosnek 4x ząbki
Ocet ( najlepiej ryżowy, albo może być też zwykły spirytusowy lub jabłkowy ) 1x łyżka

Mięso mielimy, mieszamy z posiekanym imbirem, chilli i wyciśniętym czosnkiem. Dolewamy sos sojowy do smaku i ocet. Kapustę wkładamy do wrzątku z odrobiną octu i gotujemy aż liście łatwo będą odchodziły od główki.
Z liści wykrawamy później stwardniałą końcówkę i zawijamy w nią "balaski" z mięsa. Wkładamy do garnka na parę i gotujemy przez ~20min. - LUB - do garnka, zalewamy wodą, wlewamy sos sojowy, imbir i łyżeczkę oleju sezamowego i dusimy jakieś 20min. ( żeby mięsiwo nie było surowe ) I voila! Do tego co chcemy - ryż, ziemniaki, chleb, sałata....... SMACZNEGO!

Regenat - a co to za chleb ten z Biedronki? .

Obecnie wejdą kanapki + jajca na twardo, warzywa i zielona herbata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Aha...No i ten sosik na nich to taki zrobiłem ze względu na to,że z pary to trochę suche takie same by były. To w słoiku za przeproszeniem utrzepałem musztardę z solą i sokiem z cytryny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Mini kolorowe kanapki z gruboprzemiałowym, kiełkami, szpinakiem, sałatą rzymską, porem, jajkiem na półtwardo i trochę białego półtłustego, bo resztka w lodówie leżała. + pomidory i zielona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Omlet z 2 jaj, 150g tuńczyka, 100g płatków owsianych, przepis Radka Słodkiewicza, zaj**iste!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17221
Kura, ryż z kurkumą, brokuły, oliwa + zielona, omega, witaminy Adam.

I zaraz jadę przerzucić z 2 tony węgla w tym śniegu, a po pracy słodziutki gainerek

Zmieniony przez - st_ud w dniu 2012-01-10 11:22:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Paszkos - JustFit Chleb żytnio pełnoziarnisty (takie zielone opakowanie). Masakrycznie nie dobry. Wziąłem już go położyłem na dworze, może jakiś biedak sobie weźnie.

Zaraz idę robić sznycle z indyka, nadziewane szpinakiem i mozarellą ! + kiszona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
jajecznica.

student ja w tym roku jeszcze sniegu na oczy nie widziałem

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Kurde. 25 minut, w temperaturze 220 stopni, a jeszcze trochę gumiaste był indyk w środku ! f***!

Drugi raz w życiu jadłem szpinak. Ten był w sosie śmietanowym z Hortexa. Raz na jakiś czas chyba mi nie zaszkodzi? Zawaliłem, że wziąłem z takim sosem. Aczkolwiek nawet dobre :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Student - zazdroszczę! Też śniegu nie widziałem, a pochodziłbym sobie po skrzypiącym!
Przed chwilą wrzuciłem jabłko.

Regenat - Ptaki zeżrą, spokojnie!

Indyk wygląda bardzo smacznie! Taki szpinak, fakt, mogłeś wziąć normalny ale trzeba próbować WSZYSTKIEGO! Nie przejmuj się tak tym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

WLICZAMY POTRENINGOWO CZY NIE ????????????

WHEY premium